Licytacje komornicze nieruchomości, Malbork

Nieruchomość
-59%

Malbork, pomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 50,80 m2
136 933 zł
2 696 zł/m2
Nieruchomość

Malbork, pomorskie

Dom 05-10-2026
Pow.: 54,40 m2
122 100 zł
2 244 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Malbork, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 43,00 m2
151 500 zł
3 523 zł/m2
Nieruchomość

Malbork, pomorskie

Dom Udział % 14-09-2026
Pow.: 121,50 m2
187 500 zł
1 543 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 50,80 m2
154 050 zł
3 032 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 76,90 m2
132 667 zł
1 725 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 81,36 m2
198 667 zł
2 442 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 41,60 m2
164 250 zł
3 948 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 40,00 m2
161 250 zł
4 031 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,00 m2
147 333 zł
2 415 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,00 m2
165 750 zł
2 717 zł/m2
Nieruchomość
-70%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 76,90 m2
149 250 zł
1 941 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,90 m2
180 000 zł
3 758 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 54,00 m2
180 000 zł
3 333 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,72 m2
117 333 zł
3 195 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,72 m2
132 000 zł
3 595 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 40,60 m2
145 125 zł
3 575 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 64,40 m2
113 250 zł
1 759 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 93,48 m2
190 500 zł
2 038 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,00 m2
183 733 zł
3 012 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 76,90 m2
132 667 zł
1 725 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 69,40 m2
182 400 zł
2 628 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 33,00 m2
105 600 zł
3 200 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 45,00 m2
109 500 zł
2 433 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 69,40 m2
179 550 zł
2 587 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.