Wróć do listy

Malbork, pomorskie

191 407 zł
4 834 zł/m2
Mieszkanie 39,60 m2 2 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-26%
Zakończona
-26%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 191 407 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 39,60 m2
Województwo pomorskie
Ulica Łokietka 22
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 20 000 zł
Numer oferty 479697X1123450377
Termin wpłaty wadium 12-01-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 15 stycznia 2026 r. o godz. 11.00 drugi ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Miasta Malborka

1. Opis nieruchomości
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość lokalowa położona w budynku
przy ul. Łokietka 22, KW XXXX/XXXXXXXX/X. Budynek w zabudowie szeregowej, rok budowy
1925. Budynek dwurodzinny, dwukondygnacyjny, jednoklatkowy, podpiwniczony.

Lokal mieszkalny nr 22/1 usytuowany jest na parterze budynku, składa się z 2 pokoi
i kuchni na parterze budynku oraz łazienki z w.c. w piwnicy budynku. Do lokalu przynależą
ponadto 2 piwnice w kondygnacji podziemnej budynku o łącznej pow. 5,20 m2.


Warunki nabycia nieruchomości
a) wadium w kwocie 20 000 zł (dwadzieścia tysięcy złotych) płatne najpóźniej
do 12 stycznia 2026 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone
w PKO BP SA Nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę
zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.