Przedmiotem oferty jest udział w nieruchomości lokalowej, stanowiącej lokal mieszkalny o nieokreślonym metrażu i liczbie pokoi, położony w bliżej nieoznaczonej miejscowości. Udział sprzedawany jest w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka, co może stanowić okazję inwestycyjną dla kupującego.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Warszawie (dzielnica Wola) o powierzchni 38,32 m². Mieszkanie wyceniono na 519 000 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 389 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowane jest mieszkanie o powierzchni 46,30 m², położone na II piętrze 5‑kondygnacyjnego budynku w dzielnicy nadmorskiej. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz garderoby, posiada balkon, a cena wywołania wynosi 486 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 83 m² w Otmuchowie, położone na parterze kamienicy z początku XX wieku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, pomieszczenia gospodarczego, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal w prawie własności z mediami (prąd, woda, kanalizacja, gaz) ma cenę wywołania 268 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Żaganiu (woj. lubuskie) oferowany jest udział w nieruchomości lokalowej położonej w budynku mieszkalnym w mieście. Cena wywołania wynosi 25 639,50 zł przy sumie oszacowania 34 186,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest ułamkowa część nieruchomości położonej w Żaganiu (woj. lubuskie), stanowiącej lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 8 546,50 zł, przy sumie oszacowania 11 395,33 zł.
Lokal mieszkalny położony jest w Żaganiu w województwie lubuskim, w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta. Nieruchomość będzie przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 8 546,50 zł i sumą oszacowania 11 395,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Głogowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 34 m², położony na parterze niskiego bloku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i komórką. Nieruchomość w prawie własności, z pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 93 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,85 m² w Siemianowicach Śląskich, położone na 1. piętrze niskiego budynku z lat 50., z dwustronną ekspozycją i przynależną piwnicą. Cena wywołania wynosi 144 750 zł, a lokal ma układ z pomieszczeniami częściowo przechodnimi (pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój).
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Rudzie Śląskiej o powierzchni 50,64 m² (z piwnicą łącznie 53,24 m²), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Cena wywołania wynosi 188 850 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47 m² w Barwicach (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczenia gospodarczego o pow. 7 m². Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywołania wynosi 63 600 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe spółdzielcze prawo do mieszkania o powierzchni 37,20 m², położonego w Szczecinku w województwie zachodniopomorskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal wystawiony jest na licytacji komorniczej z ceną wywołania 143 933,33 zł przy sumie oszacowania 215 900,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 43 m², położone w wieżowcu z 1982 r. na 6. piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz dwóch piwnic. Cena wywołania wynosi 112 500 zł przy sumie oszacowania 150 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Szczecinku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,36 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania wynosi 73 462,50 zł przy sumie oszacowania 97 950,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46 m² położony w Sławnie (woj. zachodniopomorskie) składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz udziału w częściach wspólnych budynku i gruntu. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 27 525 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 50 m², położone w Poznaniu w niskim, trzypiętrowym budynku z lat 50., na osiedlu z pełną infrastrukturą i terenami zielonymi. Lokal na parterze składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 384 930 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 42,3 m², położonym w Dąbrowicy na Dolnym Śląsku, w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 23 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 85 m² z antresolą, balkonem, komórką lokatorską i naziemnym miejscem postojowym, położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego w miejscowości Wysoka pod Wrocławiem. Lokal w prawie własności wyceniono na 747 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 560 250 zł, przy czym nieruchomość jest obciążona dożywotnimi służebnościami osobistymi mieszkania.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,9 m², położony w Warszawie w dzielnicy Śródmieście, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu, na ostatnim piętrze budynku z 1964 roku. Cena wywołania wynosi 425 250 zł, a budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych i piwnice.
Na licytacji komorniczej w Legnicy oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 52 m², położonego na 5. piętrze w 10‑piętrowym bloku na osiedlu mieszkaniowym, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu i piwnicy. Lokal z pełnym uzbrojeniem w media ma cenę wywołania 202 666,67 zł przy wartości oszacowania 304 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46 m² z balkonem i piwnicą, położone w wysokim bloku z lat 70. w Lublinie. Lokal znajduje się na 6. piętrze budynku z pełnym uzbrojeniem w media miejskie, a cena wywołania wynosi 273 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim, na 1. piętrze niskiego budynku, z komórką lokatorską i pełnym uzbrojeniem w media (prąd, woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 156 225 zł przy wartości oszacowania 208 300 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m² w Rudzie Śląskiej, położone na 9. piętrze w 11‑kondygnacyjnym budynku z lat 70., z kuchnią, łazienką, WC oraz pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowi odrębną nieruchomość z udziałem w częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 161 780,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,39 m² w miejscowości Brzezica (woj. dolnośląskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym 7,40 m². Mieszkanie znajduje się w budynku jednopiętrowym, posiada media (prąd, woda, kanalizacja, c.o. z kotła na paliwo stałe), a cena wywołania wynosi 88 950 zł.
Na licytacji komorniczej w Poznaniu (osiedle w rejonie Pod Lipami) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 40,3 m², położony na 12. piętrze bloku z lat 80., składający się z 2 pokoi, kuchni oraz piwnicy, z dostępem do mediów miejskich. Cena wywołania wynosi 239 600 zł, przy czym sprzedaż obejmuje udziały w lokalu wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej oraz zastrzeżeniem dożywotniego prawa użytkowania.