Wróć do listy

Ruda Śląska, Orzegów

188 850 zł
3 729 zł/m2
Mieszkanie 50,64 m2 2 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza Wadium do 13-07-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
-27%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 188 850 zł
Miasto Ruda Śląska
Powierzchnia 50,64 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 25 180 zł
Numer oferty 515496X1207291635
Termin wpłaty wadium 13-07-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Rudzie Śląskiej o powierzchni 50,64 m² (z piwnicą łącznie 53,24 m²), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Cena wywołania wynosi 188 850 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny