Licytacje komornicze mieszkania, Legnica

Nieruchomość
-37%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 62,50 m2
270 750 zł
4 332 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 70,90 m2
247 245 zł
3 487 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 05-09-2026
Pow.: 50,00 m2
280 500 zł
5 610 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 45,20 m2
189 675 zł
4 196 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 62,73 m2
290 483 zł
4 631 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 154,69 m2
345 000 zł
2 230 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 76,18 m2
282 000 zł
3 702 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 67,87 m2
207 333 zł
3 055 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 64,10 m2
210 000 zł
3 276 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 76,18 m2
317 250 zł
4 164 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 67,87 m2
233 250 zł
3 437 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 64,10 m2
236 250 zł
3 686 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 60,90 m2
216 713 zł
3 558 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 60,90 m2
216 713 zł
3 558 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Legnica, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 79,50 m2
254 000 zł
3 195 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 115,90 m2
298 667 zł
2 577 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, Fabryczna

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 61,71 m2
99 420 zł
1 611 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 60,20 m2
201 893 zł
3 354 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 115,90 m2
336 000 zł
2 899 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 83,70 m2
204 750 zł
2 446 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, Fabryczna

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 61,71 m2
111 848 zł
1 812 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Legnica, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 79,50 m2
285 750 zł
3 594 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 63,10 m2
260 000 zł
4 120 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 63,10 m2
292 500 zł
4 635 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 67,80 m2
229 500 zł
3 385 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.