Licytacje komornicze nieruchomości, Warszawa

Nieruchomość
-17%

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie 27-05-2026
1 810 500 zł
15 142 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-11%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
1 335 000 zł
16 007 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
2 164 472 zł
13 524 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie Zakończona
1 151 475 zł
13 431 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
3 546 750 zł
25 720 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
2 435 031 zł
15 214 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
1 076 250 zł
10 182 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie Zakończona
1 151 475 zł
13 431 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
1 335 039 zł
13 623 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Warszawa, Ursynów

Mieszkanie Zakończona
1 092 667 zł
12 021 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Warszawa, Ursynów

Mieszkanie Zakończona
1 229 250 zł
13 523 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
1 279 042 zł
12 443 zł/m2
Nieruchomość
-15%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
1 860 000 zł
15 336 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Zakończona
1 053 605 zł
12 959 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
1 309 093 zł
14 876 zł/m2
Nieruchomość
-4%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
1 335 039 zł
19 379 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
1 194 750 zł
14 194 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
1 009 200 zł
7 822 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie Zakończona
1 151 475 zł
13 431 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
1 169 250 zł
11 458 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie Zakończona
1 151 475 zł
13 431 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
1 590 750 zł
11 234 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
1 780 500 zł
14 825 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
1 099 725 zł
11 142 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
1 023 116 zł
8 235 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach