Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0353 ha, położona w Debrznie (woj. pomorskie), zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 120 m² oraz budynkiem niemieszkalnym o powierzchni zabudowy 53 m². Działka oznaczona jako inne tereny zabudowane znajduje się w zabudowanej części miasta i stanowi własność z pełnym prawem do gruntu.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka o powierzchni 500 m² zabudowana wolnostojącym domem rekreacyjnym oraz drewnianym budynkiem gospodarczym, położona w Kopalinie w gminie Choczewo (woj. pomorskie). Nieruchomość o średnim standardzie wykonania, z zagospodarowaną zielenią, ma cenę wywołania 339 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 0,30 ha zabudowana domem jednorodzinnym, położona w miejscowości Krąg w gminie Starogard Gdański, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, lasów i terenów rolnych. Nieruchomość ma pośrednią lokalizację, z dojazdem drogami o nawierzchni asfaltowej i utwardzonej, w odległości ok. 8 km od Starogardu Gdańskiego.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 0,33 ha, położonej w Ostaszewie w rejonie głównej ulicy miejscowości. Działka jest płaska, ogrodzona, uzbrojona, częściowo urządzona, z dojazdem drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w zabudowanej działce o powierzchni 1300 m² w miejscowości Jordanki (woj. pomorskie), na której znajduje się wolnostojący, 1,5‑kondygnacyjny dom jednorodzinny częściowo podpiwniczony oraz parterowy budynek gospodarczo‑garażowy. Cena wywołania udziału wynosi 72 333,33 zł przy wartości oszacowania 108 500,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest prawo własności działki o łącznej powierzchni ok. 1128 m², zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym, położonej w Połczynie w gminie Puck (woj. pomorskie), na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość z dojazdem drogą gruntową wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 387 000 zł.
Przedmiotem przetargu jest udział 1/4 w nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 3,98 ha, położonej w miejscowości Głobino w gminie Słupsk. W skład nieruchomości wchodzi działka zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym (ok. 2,91 ha) oraz działka niezabudowana (ok. 1,07 ha).
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Gniewie (woj. pomorskie) na działce o powierzchni 564 m², z częścią mieszkalną ok. 124 m², piwnicą ok. 61 m² i strychem, wybudowany w latach 1987–1992, w stanie technicznym i standardzie określanym jako średni (standard z lat 90. z częściowymi remontami po 2000 r.). Nieruchomość z tarasem, balkonem, piwnicą, kuchnią i łazienką ma cenę wywołania 272 666,67 zł przy sumie oszacowania 409 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności działki budowlanej w Brzeźnie Lęborskim, na której znajduje się w trakcie realizacji budynek mieszkalny jednorodzinny. Nieruchomość stanowi grunt z rozpoczętą zabudową, sprzedawany w trybie licytacji komorniczej/syndyka.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny położony w Gościcinie (gmina Wejherowo, woj. pomorskie) na działce o powierzchni 787 m². Nieruchomość stanowi prawo własności, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 327 333,33 zł przy sumie oszacowania 491 000,00 zł.
Przedmiotem postępowania jest ogrodzona, w większości zabudowana działka inwestycyjna o powierzchni ok. 0,14 ha, położona w Gdyni w dzielnicy Oksywie, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej i pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przeznaczona jest pod usługi turystyki, z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej oraz funkcji usługowych i produkcyjnych związanych z przystanią rybacką.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 843 m² w miejscowości Redzikowo, zabudowana zdewastowanym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym (ok. 94 m² zabudowy) oraz budynkiem gospodarczym, obecnie niezdatnymi do użytkowania. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub usługowej, ma dostęp do drogi publicznej i indywidualny zjazd.
Na licytacji komorniczej w Tczewie oferowana jest nieruchomość – wolnostojący budynek mieszkalno-produkcyjny o łącznej powierzchni użytkowej ok. 613 m² (plus strych ok. 94 m²) na działce ok. 976 m², z 17 pokojami, częścią mieszkalną czterokondygnacyjną i częścią produkcyjną trzykondygnacyjną. Nieruchomość z 2000 roku, uzbrojona w media (woda, kanalizacja, gaz, siła), objęta jest prawem współwłasności, a cena wywołania w licytacji wynosi *** zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1.094 m², położona w Gdańsku w dzielnicy Łostowice, zabudowana budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym z piwnicą, parterem, piętrem i poddaszem. W budynku zaprojektowano osiem lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 514,6 m² oraz osiem garaży o łącznej powierzchni ok. 162,5 m², z których większość stanowi odrębne nieruchomości lokalowe.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 636 m², położona w miejscowości Stowięcino w gminie Sławno, składająca się z dwóch działek, w tym jednej o regularnym, prostokątnym kształcie. Teren jest ogrodzony, częściowo zagospodarowany, zabudowany parterowym, murowanym budynkiem gospodarczym o pow. ok. 31 m² i uzbrojony w sieć elektryczną.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/4 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 4900 m², zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni zabudowy 228 m² oraz budynkiem gospodarczym, położonej w miejscowości Dobieszewo w gminie Sławno. Działka o częściowo zagospodarowanym i ogrodzonym terenie, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i gospodarstw rolnych, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.
Przedmiotem drugiej licytacji jest działka o powierzchni ok. 602 m² zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, położona w Kwidzynie. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 175 000 zł, cena wywoławcza 122 500 zł, a warunkiem udziału w licytacji jest wpłata wadium w wysokości 17 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 176 m², położony w miejscowości Koniecwałd w województwie pomorskim, na działce o powierzchni ok. 3000 m². Nieruchomość z 2009 roku składa się z salonu z kuchnią, 4 pokoi, 2 łazienek oraz tarasu, a cena wywołania wynosi 642 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest zespół nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni ok. 6431 m², obejmujący działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym i zabudowaniami gospodarczymi, działkę zabudowaną gminną przepompownią ścieków oraz niezabudowaną działkę o charakterze łąki. Nieruchomości stanowią całość inwestycyjną i są oferowane w ramach licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni ok. 10,3 ha, obejmujący jedną działkę zabudowaną oraz kilka działek niezabudowanych, położony w miejscowości Skoszewo w gminie Wolin (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość stanowią głównie grunty orne i łąki trwałe o regularnych kształtach, częściowo użytkowane rolniczo (m.in. zboża – samosiewy).