Przedmiotem oferty jest udział w nieruchomości lokalowej, stanowiącej lokal mieszkalny o nieokreślonym metrażu i liczbie pokoi, położony w bliżej nieoznaczonej miejscowości. Udział sprzedawany jest w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka, co może stanowić okazję inwestycyjną dla kupującego.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 38,32 m², położonego w Warszawie w centralnej części miasta. Mieszkanie wyceniono na 519 000 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 389 250 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46,30 m² położony jest w Gdańsku, w budynku wielorodzinnym, na II piętrze, i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz garderoby, dodatkowo posiada balkon. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 486 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 83 m² w Otmuchowie, położone na parterze kamienicy z początku XX wieku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, pomieszczenia gospodarczego, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal w prawie własności z mediami (prąd, woda, kanalizacja, gaz) ma cenę wywołania 268 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Żaganiu (woj. lubuskie) oferowany jest udział w nieruchomości lokalowej położonej w budynku mieszkalnym w mieście. Cena wywołania wynosi 25 639,50 zł przy sumie oszacowania 34 186,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,39 m² w miejscowości Brzezica (woj. dolnośląskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym 7,40 m². Mieszkanie znajduje się w budynku jednopiętrowym, posiada media (prąd, woda, kanalizacja, c.o. z kotła na paliwo stałe), a cena wywołania wynosi 88 950 zł.
Na licytacji komorniczej w Poznaniu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,3 m², położony na 12. piętrze bloku z lat 80., składający się z 2 pokoi, kuchni oraz piwnicy, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 239 600 zł i obejmuje dwa udziały w prawie własności lokalu wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, z zastrzeżeniem pozostającego w mocy dożywotniego prawa użytkowania.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/5 w prawie własności dużego mieszkania o powierzchni ok. 151 m², położonego w Warszawie, w nowym budownictwie z ok. 2008 r., w dzielnicy z zabudową apartamentową. Lokal znajduje się na wyższej kondygnacji budynku z windą, ma 5 pokoi, aneks kuchenny, 2 łazienki, toaletę oraz loggię, a cena wywołania udziału wynosi *** zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni ok. 32,5 m², położonego w Gorzowie Wielkopolskim, w czteropiętrowym bloku na drugim piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przynależnej piwnicy. Nieruchomość wyceniono na 100 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 75 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 64,57 m², położonym w Nowej Soli w kamienicy na trzecim piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, o średnim standardzie funkcjonalnym. Cena wywołania udziału wynosi 28 125 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 74,22 m² w Lęborku, położony na pierwszym piętrze i poddaszu kamienicy z 1915 roku, z czterema pokojami, aneksem kuchennym, łazienką, WC oraz piwnicą, z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem gazowym. Cena wywołania wynosi 140 250 zł przy oszacowaniu 187 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m² z balkonem i piwnicą, położone na 4. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku z 1967 r. w Janikowie (woj. kujawsko‑pomorskie. Cena wywołania wynosi 110 250 zł, lokal ma jednostronny, mniej korzystny układ pomieszczeń z przejściową kuchnią bez okna.
Na licytacji komorniczej oferowany jest parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 221 m² z 2 pokojami i garażem w bryle budynku, położony w Konstantynowie Łódzkim na ogrodzonej działce z mediami. Cena wywołania wynosi 492 000 zł, przy czym stan techniczny budynku nie został dokładnie zweryfikowany z uwagi na brak możliwości wejścia do środka.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania M2 o powierzchni 36,46 m², położonego w Warszawie w 11‑kondygnacyjnym bloku z 1968 roku, na 5. piętrze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, ma ekspozycję zachodnią oraz przynależną piwnicę o pow. 1,36 m².
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,90 m² (łącznie z piwnicami 62,30 m²) położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego w Wałbrzychu, z balkonem oraz udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz 2 piwnic; budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,2 m² w Drezdenku (woj. lubuskie), położony na parterze budynku z wejściem bezpośrednio z zewnątrz. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 133 333,33 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni ok. 43 m² w Łodzi, w bloku z lat 70., obejmuje 2 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc, przedpokój oraz komórkę lokatorską. Lokal położony jest na wysokim piętrze w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania w licytacji wynosi 239 703,33 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 43 m², położone w Łodzi w dzielnicy Bałuty, znajduje się na 8. piętrze jedenastopiętrowego bloku i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu. Lokal jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 221 925 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania w Tychach o powierzchni 37,9 m², położonego w wysokim bloku na 8. piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal w niskim standardzie, w stanie technicznym do remontu, oferowany jest w licytacji elektronicznej z ceną wywołania 176 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48 m² w Aleksandrowie Kujawskim, składający się z dwóch pokoi, kuchni, WC oraz pomieszczenia w piwnicy. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania wynosi 104 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49,5 m² w Kołobrzegu, w niskiej zabudowie wielorodzinnej, składający się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje się w odnowionym budynku z mediami (woda, gaz, kanalizacja, prąd, c.o. z pieca gazowego), a cena wywołania wynosi 348 975 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Otok w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania udziału wynosi 60 225 zł przy sumie oszacowania 80 300 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² w miejscowości Tarnowo (woj. zachodniopomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z 1972 roku, faktycznie składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i pomieszczenie gospodarcze (łącznie z lokalem 81,34 m²), a cena wywołania wynosi 95 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m², położone w Myśliborzu w województwie zachodniopomorskim, na drugim piętrze budynku. Lokal z kuchnią i łazienką stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 167 625 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość położona w Lubsku (woj. lubuskie), stanowiąca lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania wynosi 86 666,67 zł przy sumie oszacowania 130 000,00 zł, a udział w licytacji wymaga wpłaty rękojmi 13 000,00 zł.