Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 119 m² w Warszawie, składający się z 4 pokoi, kuchni, garderoby, łazienki z WC oraz korytarza, z przynależną piwnicą ok. 17 m². Nieruchomość stanowiąca pełną własność położona jest w budynku wielorodzinnym na Pradze-Południe, a cena wywołania wynosi 914 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do 4‑pokojowego mieszkania o powierzchni 78,4 m², położonego na 1. piętrze bloku z 1991 roku w Mińsku Mazowieckim. Lokal w stanie technicznym średnim ma kuchnię, łazienkę, osobne WC, a cena wywołania udziału wynosi 222 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do 4‑pokojowego mieszkania o powierzchni 78,4 m², położonego na 1. piętrze bloku z 1991 roku w Mińsku Mazowieckim, w budynku bez windy, w stanie technicznym średnim. Cena wywołania udziału wynosi 226 500 zł, a druga połowa lokalu ma być sprzedawana w odrębnej licytacji elektronicznej w zbliżonym terminie.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 77,6 m² w Warszawie (dzielnica Mokotów), w budynku z 1975 roku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal położony jest na wyższej kondygnacji w 10‑piętrowym bloku, a cena wywołania wynosi 885 750 zł.
Mieszkanie o powierzchni 64,31 m² (z piwnicą łącznie 73,11 m²), położone na 1. piętrze bloku z 1984 r. w Nowym Dworze Mazowieckim, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 430 748,25 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest 4‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 73,5 m², położony w Warszawie w dzielnicy Śródmieście, w budynku z 1976 roku, na II piętrze, z balkonem i piwnicą, o dwustronnej ekspozycji okien na wewnętrzny dziedziniec. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania w licytacji wynosi 131 250 zł przy sumie oszacowania 175 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący, parterowy dom mieszkalny o powierzchni 103 m², z 4 pokojami, kuchnią i łazienką, położony w ścisłym centrum Raciąża, na działce ok. 530 m², z dodatkowym budynkiem gospodarczo-garażowym. Budynek o charakterze zabytkowym, z mediami (woda, kanalizacja, CO), wymaga dalszych prac remontowych, a cena wywołania w licytacji wynosi 160 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Mińsku Mazowieckim oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 106 m², z 4 pokojami, położony na ogrodzonej działce ok. 489 m² w centralno-zachodniej części miasta, wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość z lat 70., z mediami (m.in. gaz, kanalizacja, internet), obejmuje także dodatkowy budynek gospodarczy, a cena wywołania wynosi 156 449,33 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny o powierzchni ok. 72,4 m² w Makowie Mazowieckim, położony w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość stanowi odrębne prawo własności (udziały łącznie 2/2), a cena wywołania wynosi 229 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 956 m², zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 344 m² i 12 pokojach, położona w warszawskiej dzielnicy Wawer. Budynek z 1989 roku, z piwnicą, tarasem i pełnym zapleczem sanitarnym, ma cenę wywołania *** zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 13/48 w nieruchomości gruntowej w Łosicach (woj. mazowieckie) o powierzchni 0,0814 ha, zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym z 1972 r. o powierzchni ok. 150 m², z 5 pokojami, piwnicą, balkonem i budynkiem gospodarczym. Nieruchomość z mediami (kanalizacja, gaz, woda, siła) ma cenę wywołania 109 333,33 zł przy sumie oszacowania 164 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 57,7 m² położone w Płocku, w budynku wielorodzinnym z 1979 roku, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz przynależnej piwnicy. Lokal położony jest na 5. piętrze, posiada dostęp do mediów (gaz, woda, kanalizacja, internet, kablówka), a jego licytacyjna cena wywołania wynosi 326 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 155 m², położony w Mińsku Mazowieckim, na działce ok. 369 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z 6 pokojami, balkonem, tarasem, piwnicą i pełnym uzbrojeniem w media. Budynek z 1988 r., w formie pełnej własności, ma cenę wywołania 652 899 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 56,70 m² z piwnicą, położony na parterze budynku wielorodzinnego w Sulejówku, jest przedmiotem licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 220 866,67 zł przy oszacowaniu 331 300,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do narożnego mieszkania w Warszawie na Żoliborzu, w budynku wieloklatkowym o zabudowie wysokiej. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, dwóch przedpokoi oraz balkonu, a cena wywołania udziału wynosi 314 587,50 zł przy sumie oszacowania 419 450,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 73,39 m² w Markach (woj. mazowieckie), z 4 pokojami, salonem z aneksem kuchennym, łazienką, WC, pralnią, balkonem, tarasem i ogródkiem, położony w budynku z 2015 roku. Nieruchomość znajduje się w kameralnej zabudowie dwulokalowej, posiada udział w nieruchomości wspólnej oraz prawo do wyłącznego korzystania z miejsca parkingowego, a cena wywołania wynosi 527 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest 4‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74 m², położone na ostatnim piętrze budynku z 1980 roku na warszawskich Bielanach. Lokal w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu, z osobną kuchnią, łazienką i WC, ma cenę wywołania 387 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 123 m² w miejscowości Błędowo w województwie mazowieckim, wybudowany w 2012 roku, z 4 pokojami, łazienką, kuchnią, pomieszczeniem gospodarczym i tarasem. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 462 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest 4‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 109,6 m² w Warszawie, położone na ostatniej kondygnacji budynku z 2005 roku, z kuchnią, łazienką, WC, przedpokojem oraz dwoma balkonami. Nieruchomość zlokalizowana jest w dobrze skomunikowanej części miasta, a cena wywołania w licytacji wynosi 648 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 145 m² (pow. użytkowa z pomieszczeniami ok. 397 m²), położony w Sadkowie koło Radomia, w sąsiedztwie portu lotniczego, na działce o powierzchni 870 m². Nieruchomość z 7 pokojami i pomieszczeniami dodatkowymi (piwnica, pralnia, pomieszczenia gospodarcze, taras) wystawiona jest w licytacji elektronicznej z ceną wywołania 404 000 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest udział 35/64 w wolnostojącym domu jednorodzinnym o powierzchni ok. 160 m² w Ostrołęce, posadowionym na działce ok. 392 m² z garażem połączonym z budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość z 1996 r. z licznymi pomieszczeniami dodatkowymi (m.in. piwnica, balkon, taras, pomieszczenia gospodarcze) ma cenę wywołania 285 466,67 zł, a pozostały udział można nabyć w równolegle prowadzonej licytacji.
Przedmiotem licytacji jest udział 29/64 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 160 m² w Ostrołęce, posadowionego na działce ok. 392 m², z garażem, piwnicą, balkonem, tarasem i pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość z 1996 r., o funkcjonalnym układzie pomieszczeń (m.in. kuchnia, aneks kuchenny, łazienka, WC, pralnia, pomieszczenia gospodarcze) została wyceniona na 354 800 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 236 533,33 zł.