Wróć do listy

Rybie, Rybie

1 104 605 zł
11 046 zł/m2
Dom 100,00 m2 5 pokoi Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 104 605 zł
Miasto Rybie
Powierzchnia 100,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Kasztanowa
Liczba pokoi 5
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 147 281 zł
Numer oferty 527742X1235971767
Termin wpłaty wadium 01-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 986 (4) k.p.c. podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 3 sierpnia 2026 roku o godzinie 11:00 na portalu internetowym e-licytacje komornik rozpocznie się pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym położonej: 05-090 Raszyn, Kasztanowa, Rybie.

Suma oszacowania wynosi 1 472 806,00 złotych, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 1 104 604,50 złotych.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 147 280,60 złotych.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika: Bank Polska Kasa Opieki S.A. O/ Piastów 31◦1240◦6407◦1111◦0000◦5098◦3483 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Przepisu art. 964 k.p.c. nie stosuje się. Rękojmia może być również złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Licytacja odbywa się w drodze elektronicznej na portalu internetowym e-licytacje komornik i zakończy się dnia 10 sierpnia 2026 roku o godzinie 11:00.

Na podstawie art. 986 (7) § 3 (1) kpc, jeżeli w ciągu 5 minut przed planowanym terminem zakończenia przetargu zgłuszono postąpienie, termin ten ulega odroczeniu o 5 minut. Jeżeli w dodatkowym czasie zgłoszono dalsze postąpienie, termin zakończenia przetargu podlega każdorazowo odroczeniu o kolejne 5 minut, aż do momentu gdy ustaną postąpienia.

Warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym. Wraz z rękojmia licytant zobowiązany jest do podania w systemie teleinformatycznym danych niezbędnych do wydania postanowienia o przybiciu: numeru PESEL, numeru dokumentu stwierdzającego tożsamość i oświadczenia, czy pozostaje w związku małżeńskim, a jeżeli tak, czy nieruchomość zamierza nabyć do majątku wspólnego czy osobistego, oraz do wskazania, czy licytuje we własnym imieniu czy jako pełnomocnik innej osoby, a także innych danych, jeżeli potrzeba ich podania wynika z przepisów odrębnych ustaw, a jeżeli bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, to przedkłada dodatkowo swoje umocowanie.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.