Przedmiotem licytacji jest prawo własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 172 m², położonego w miejscowości Klimontów (gmina Proszowice, woj. małopolskie), na ogrodzonej działce o pow. 0,0600 ha z dostępem do drogi publicznej i mediami (prąd, woda, szambo). Nieruchomość z dwoma kondygnacjami nadziemnymi, podpiwniczeniem i nieużytkowym strychem wymaga nakładów na uporządkowanie terenu, a cena wywołania w licytacji wynosi 362 925 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 183 m², położony w centralnej części Libiąża (woj. małopolskie), na działkach o łącznej powierzchni ok. 0,12 ha, w pełni uzbrojonych. Budynek z 1985 r. ma 5 pokoi, kuchnię, łazienkę, WC, balkon, taras, piwnicę i pomieszczenia gospodarcze, a cena wywołania wynosi 531 474,75 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni 157,01 m² w Chrzanowie, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, pomieszczeń gospodarczych na parterze oraz trzech pomieszczeń strychowych. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 92 730 zł.
Nieruchomość stanowi działka o powierzchni 13,59 a zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 178,8 m², położona w centralnej części miejscowości Książ Wielki. Dom jest przedmiotem sprzedaży w trybie licytacji/przetargu lub zakupu od syndyka.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest nieruchomość gruntowa w Rabie Wyżnej (woj. małopolskie), zabudowana jednorodzinnym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 175 m² na działce 440 m². Budynek położony jest w niedużej odległości od drogi krajowej, urzędu gminy i szkoły, a cena wywołania wynosi 300 866,67 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Tarnowie oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 158 m² z 3 pokojami, wybudowany w 2018 r. w technologii szkieletowej, na ogrodzonej działce z mediami i utwardzonym podjazdem. Nieruchomość położona jest w spokojnej części miasta, a cena wywołania wynosi 592 299,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka budowlana o regularnym kształcie, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, częściowo ogrodzona i w podstawowym stopniu zagospodarowana, położona w spokojnej okolicy z przewagą zabudowy jednorodzinnej. Na działce znajduje się wolnostojący, niepodpiwniczony dom jednorodzinny z parterem i poddaszem użytkowym, w którego układzie parteru wydzielono 3 pokoje, kuchnię, łazienkę oraz salon.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości położonej w Przybysławicach (gm. Zielonki), obejmującej działki o łącznej powierzchni 1052 m² zabudowane budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z garażem oraz budynkiem gospodarczym. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 170 m² z poddaszem użytkowym obejmuje salon z aneksem kuchennym, trzy pokoje i łazienkę.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana działka gruntu o powierzchni 0,0698 ha, położona w Zielonkach w powiecie krakowskim, o kształcie zbliżonym do prostokąta i niewielkim nachyleniu terenu. Nieruchomość oszacowano na 964 420 zł, a cena wywoławcza w drugiej licytacji elektronicznej wynosi 642 946,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 165 m², wybudowany w 2009 r., położony w miejscowości Przytkowice w województwie małopolskim, na działce z ogrodem, garażem blaszanym i mediami (prąd, woda, zbiornik na ścieki). Nieruchomość dwukondygnacyjna z kuchnią i łazienką ma cenę wywołania 436 500 zł, nie jest ogrodzona, nie przylega bezpośrednio do drogi publicznej i posiada utrudniony dojazd realizowany przez służebność gruntową.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 165 m², wybudowany w 2009 r., położony w Przytkowicach w województwie małopolskim, na działce z ogrodem, garażem blaszanym i dostępem przez służebność gruntową. Nieruchomość dwukondygnacyjna, uzbrojona w prąd i wodę, z szambem, ma cenę wywołania 436 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 600 m² zabudowana murowanym budynkiem mieszkalnym w Tarnowie, w spokojnej części miasta. Dom piętrowy z wysokim przyziemiem i poddaszem użytkowym ma łączną powierzchnię użytkową ok. 307 m².
Przedmiotem drugiej licytacji jest działka o pow. 0,0670 ha zabudowana wolnostojącym, trzykondygnacyjnym domem jednorodzinnym o ok. 200 m² powierzchni użytkowej, położona w Ponikwi koło Wadowic (woj. małopolskie). Nieruchomość wyceniono na 507 064 zł, a cena wywoławcza w licytacji wynosi 354 944,80 zł.
Przedmiotem postępowania jest grunt o powierzchni 0,9720 ha zabudowany murowanym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 206,56 m², położony w miejscowości Falkowa w gminie Ciężkowice (powiat tarnowski, woj. małopolskie). Nieruchomość została podzielona na dwie działki o powierzchni ok. 0,90 ha oraz ok. 0,07 ha.
Na licytacji komorniczej w Krakowie (dzielnica Podgórze) wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 295 m² z 8 pokojami, wybudowany w latach 80., z balkonem, kuchnią, pralnią, łazienką, WC i pomieszczeniami gospodarczymi oraz mediami (woda, gaz, kanalizacja). Nieruchomość z dwoma budynkami gospodarczymi ma prawo własności, a cena wywołania wynosi 638 795,33 zł przy oszacowaniu na 958 193,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 900 m² zabudowana jednorodzinnym domem mieszkalnym o użytkowej powierzchni ok. 184 m², położona w Tenczynku w rejonie centrum miejscowości, na ogrodzonej i zagospodarowanej parceli o regularnym kształcie. Nieruchomość wyceniono na 998 065 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 748 548,75 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest działka o powierzchni ok. 0,13 ha zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym oraz bliźniaczym garażem, położona w Nowym Sączu. Nieruchomość oszacowano na *** zł, a cena wywoławcza w licytacji wynosi *** zł.