Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w zabudowanej działce gruntu o powierzchni 0,2622 ha, położonej w Grudziądzu w rejonie ulicy Maciejkowej. Nieruchomość stanowi grunt z zabudową, ujawniony w księdze wieczystej prowadzonej przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w prawie własności wolnostojącego domu położonego w miejscowości Tryszczyn w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość oferowana jest w trybie licytacji komorniczej, a cena wywołania udziału wynosi 9 525 zł.
Na licytacji komorniczej w Grudziądzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 34,8 m², położone na 1. piętrze niskiego budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja). Lokal stanowiący pełną własność ma cenę wywołania 94 500 zł, przy sumie oszacowania 126 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,40 m², położony w Czernikowie w województwie kujawsko-pomorskim, na 2. piętrze budynku, złożony z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Cena wywołania wynosi 76 500 zł, przy wartości oszacowania 102 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/6 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 653 m², zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 88,40 m². Nieruchomość stanowi zabudowaną działkę z domem mieszkalnym, oferowaną w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży syndyka.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 53,8 m² (w tym ok. 35,3 m² części mieszkalnej) położony w Jabłonowie Pomorskim, w budynku z końca XIX wieku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczeń przynależnych (piwnica, pomieszczenie gospodarcze), a cena wywołania wynosi 72 750 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 62,8 m², położonym w miejscowości Sadki (woj. kujawsko-pomorskie), w budynku wielorodzinnym dwukondygnacyjnym, na parterze, z 2 pokojami oraz piwnicą, kuchnią i łazienką, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania udziału wynosi 37 050 zł przy sumie oszacowania 55 575 zł.
Na licytacji komorniczej w Mogilnie oferowany jest udział 1/3 w nieruchomości zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym typu „klocek” o powierzchni ok. 121 m², z czterema pokojami, położonym w zabudowie miejskiej. Cena wywołania udziału wynosi 99 273 zł przy oszacowaniu 132 364 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,6 m² położony w miejscowości Gniewkowo (woj. kujawsko‑pomorskie). Cena wywołania wynosi 61 000 zł, przy oszacowaniu na 91 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/3 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,17 ha, zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym w technologii tradycyjnej oraz dwoma budynkami gospodarczymi, położonej na wsi (bez bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, dojazd drogą gruntową). Działka ma kształt prostokąta, jest częściowo ogrodzona w złym stanie technicznym, uzbrojona w prąd i wodę, a budynek mieszkalny z dachem krytym starą dachówką wymaga remontu.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 71,7 m² (w tym piwnica i pomieszczenie gospodarcze), położony w Nakle nad Notecią, na 1. piętrze niskiego budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z wydzielonym pomieszczeniem, łazienki i korytarza, a cena wywołania wynosi 70 799,25 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział w nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 0,43 ha w miejscowości Nawra, zabudowanej przedwojennym, dwukondygnacyjnym budynkiem wielorodzinnym z 5 lokalami mieszkalnymi oraz budynkami gospodarczymi. Działka jest uzbrojona w media (woda, kanalizacja, prąd, telekomunikacja) i ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej.
Kawalerka o powierzchni 25,98 m² położona w Radziejowie, w budynku wielorodzinnym na terenie zabudowy mieszkaniowej, składająca się z przedpokoju, pokoju połączonego z kuchnią oraz łazienki. Lokal wymaga generalnego remontu, a jego cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 56 666,67 zł przy sumie oszacowania 85 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest grunt o powierzchni ok. 0,13 ha zabudowany parterowym, murowanym budynkiem mieszkalnym (ok. 42 m²) oraz budynkiem gospodarczym, położony w Brześciu Kujawskim w rejonie ulicy Wojska Polskiego. Działka ma regularny kształt, jest ogrodzona (ogrodzenie miejscami uszkodzone), budynek mieszkalny wymaga prac modernizacyjnych, a budynek gospodarczy znajduje się w bardzo złym stanie technicznym.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w miejscowości Świedziebnia (woj. kujawsko-pomorskie), obejmująca dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 141,46 m² z 6 pokojami oraz budynek gospodarczy 210 m², posadowione na działce ok. 1 989 m², wraz z przyległą działką ok. 5 689 m². Nieruchomość z dostępem do drogi publicznej, uzbrojona w wodę i kanalizację, ma cenę wywołania 97 125 zł.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana działka o powierzchni 0,0243 ha, na której znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 54 m². Nieruchomość stanowi dom jednorodzinny na niewielkiej działce, przeznaczony do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w nieruchomości rolnej o powierzchni 2 ha w miejscowości Radoszki (woj. kujawsko-pomorskie), zabudowanej parterowym, drewnianym domem wolnostojącym o powierzchni zabudowy 49 m² z 2 pokojami, kuchnią, łazienką i pomieszczeniem gospodarczym oraz budynkiem gospodarczo-garażowym. Nieruchomość w zadowalającym stanie technicznym ma cenę wywołania 51 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 32,6 m² położona na poddaszu budynku wielorodzinnego we wsi Dębieniec w województwie kujawsko-pomorskim, składająca się z pokoju, kuchni i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym ok. 11 m². Lokal w prawie własności wystawiony jest w elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 30 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w kawalerce o powierzchni 22,8 m², położonej na 7. piętrze w bloku z 1987 roku w Toruniu, z aneksem kuchennym i łazienką oraz dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, siła). Nieruchomość stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania w licytacji wynosi 67 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Grudziądzu w województwie kujawsko-pomorskim, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania wynosi 18 666,67 zł przy sumie oszacowania 28 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,59 m² w Chełmnie, położony na pierwszym piętrze niskiego budynku, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz wspólnego WC, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość w stanie użytkowym, z pełnym prawem własności i udziałem w częściach wspólnych, ma cenę wywołania 84 666,67 zł.
Na licytacji publicznej oferowany jest udział 1/2 w działce o powierzchni 580 m² zabudowanej domem jednorodzinnym, położonej w Inowrocławiu. Wartość szacunkowa udziału wynosi 51 459,50 zł, a cena wywoławcza 38 594,63 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 75,09 m² w budynku dwurodzinnym w Kcyni (woj. kujawsko-pomorskie), obejmującym 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, wiatrołap i korytarz na parterze oraz jeden pokój na poddaszu. Mieszkanie w dobrym stanie, z mediami miejskimi, ogrzewaniem z pompy ciepła i panelami fotowoltaicznymi, ma cenę wywołania 21 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/8 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni 75,09 m² w budynku dwurodzinnym w Kcyni (woj. kujawsko-pomorskie), obejmującym 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, wiatrołap i korytarz, z czego jeden pokój znajduje się na poddaszu. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, wyposażone w media, pompę ciepła oraz panele fotowoltaiczne, a cena wywołania udziału wynosi 21 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,53 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Rogowo (woj. kujawsko-pomorskie), składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i korytarza, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym/garażowym ok. 24 m². Mieszkanie w budynku z lat 30., z mediami (woda, prąd – licznik zdjęty, kanalizacja do zbiornika bezodpływowego, CO na paliwo stałe nieużywane od kilku lat), objęte jest licytacją komorniczą z ceną wywołania 96 300 zł.