Wróć do listy

Lisi Ogon, kujawsko-pomorskie

52 800 zł
1 530 zł/m2
Mieszkanie 34,50 m2 Kawalerka Parter Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
-77%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 52 800 zł
Miasto Lisi Ogon
Powierzchnia 34,50 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Ul. Dworska 2
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 7 920 zł
Numer oferty 524381X1228100305
Termin wpłaty wadium 04-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKmp 96/09
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikZastępca Jarosława Kuny Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Cyprian Kuna Kancelaria Komornicza nr XIX w Bydgoszczy
Początek06.08.2026 10:00
Zakończenie13.08.2026 10:00
Przystąpienie do04.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania52 800,00 zł
Suma oszacowania79 200,00 zł
Rękojmia7 920,00 zł
Adres nieruchomości
Adresul. Dworska 2/3
Miejscowość86-065 Lisi Ogon
Województwokujawsko-pomorskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)38
Liczba pokoi1
Piętro0
Pięter w budynku1
Forma własnościprawo własności
PomieszczeniaWC, kuchnia, łazienka
Mediawoda, kanalizacja
Oględziny nieruchomości
Adresul. Dworska 2, 86-065 Lisi Ogon
Termin2026-08-03, godz. 10:00–10:15
Opis

W w/w budynku na parterze (pierwsza kondygnacja nadziemna), znajduje się lokal mieszkalny Nr 3, będący lokalem samodzielnym w myśl ustawy „Prawo budowlane”, objęty wyceną. Dane liczbowe: powierzchnia lokalu Nr 3 – 38,11 m2 (wg. inwentaryzacji własnej) oraz 34,50 m2 (wg. zapisów księgi wieczystej Kw Nr XXXX/XXXXXXXX/X). Do lokalu mieszkalnego nie przynależy jakiekolwiek pomieszczenie. Do dalszych rozważań przyjmuje się powierzchnię lokalu mieszkalnego określoną w księdze wieczystej Kw Nr XXXX/XXXXXXXX/X. Lokal mieszkalny składa się z jednego pokoju, kuchni i łazienki z WC (według księgi wieczystej lokal mieszkalny składa się z jednego pokoju i kuchni).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.