Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-19%

Nowa Ruda, dolnośląskie

Mieszkanie 21-07-2026
111 000 zł
3 450 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Lubań, dolnośląskie

Mieszkanie 09-06-2026
131 250 zł
3 094 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Lubań, dolnośląskie

Mieszkanie 09-06-2026
138 750 zł
3 797 zł/m2
Nieruchomość

Borów, dolnośląskie

Mieszkanie 23-06-2026
135 075 zł
3 834 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Lubin, dolnośląskie

Mieszkanie 25-05-2026
126 000 zł
3 396 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-41%

Lubin, dolnośląskie

Mieszkanie 28-05-2026
121 500 zł
4 423 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Bogatynia, dolnośląskie

Mieszkanie 22-05-2026
167 250 zł
3 775 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Szczytnica, dolnośląskie

Mieszkanie 22-05-2026
146 175 zł
3 117 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Lubin, dolnośląskie

Mieszkanie 14-05-2026
186 900 zł
4 805 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Lubin, dolnośląskie

Mieszkanie 01-06-2026
187 500 zł
3 920 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Głogów, dolnośląskie

Mieszkanie 01-06-2026
130 000 zł
3 801 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Dzierżoniów, dolnośląskie

Mieszkanie 25-06-2026
135 000 zł
4 145 zł/m2
Nieruchomość

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Udział % 23-05-2026
149 767 zł
4 037 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Głogów, dolnośląskie

Mieszkanie 18-05-2026
168 075 zł
3 795 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
143 573 zł
4 353 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Lubin, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
123 000 zł
3 382 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Legnica, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
147 750 zł
3 595 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Szczytnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
138 000 zł
3 000 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Oława, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
191 625 zł
4 876 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Lubin, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
144 750 zł
3 683 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Lubań, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
111 333 zł
3 208 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
197 816 zł
4 172 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Głogów, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
145 500 zł
4 076 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Psie Pole

Mieszkanie Udział % Zakończona
125 625 zł
3 358 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Udział % Zakończona
143 000 zł
3 097 zł/m2
Ustaw alert