Lubin, dolnośląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Kmp 20/18 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubinie Magdalena Jeżak Kancelaria Komornicza nr VI w Lubinie |
| Początek | 15.05.2026 10:00 |
| Zakończenie | 15.05.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 14.05.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 186 900,00 zł |
| Suma oszacowania | 249 200,00 zł |
| Rękojmia | 24 920,00 zł |
| Adres | LEGNICKA 43/12 |
| Miejscowość | 59-300 LUBIN |
| Województwo | dolnośląskie |
| Adres | LEGNICKA 43, 59-300 LUBIN |
| Termin | 2026-05-08, godz. 10:00–10:30 |
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu nr 12 o pow. 38,90 m2 stanowiącego odrębną nieruchomość, położonego na III piętrze w budynku mieszkalnym wielolokalowym,V- kondygnacyjnym nr 43 przy ul. Legnickiej w Lubinie, dla którego Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, wentylacyjną, grawitacyjną, odgromową, teletechniczną. Stan techniczny budynku, w którym mieści się przedmiotowy lokal jest dobry, zaś stan techniczny samego lokalu nr 12 średni biorąc pod uwagę elementy konstrukcyjne i wykończeniowe. Standard wykończenia lokalu przeciętny. W lokalu występuje balkon francuski. Położenie nieruchmości przy ul. Legnickiej 43 w Lubinie stanowi atrakcyjną lokalizcję ze względu na korzystne połączenie dobrze rozwiniętej infrastruktury miejskiej ze spokojnym otoczeniem. Przed budynkiem znajduje się parking samochodowy. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą dostępnośc do infrastruktury handlowej i usługowej. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się przedszkole, w dalszej odległości szkoła podstawowa oraz szpital
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie