Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-22%

Święta Katarzyna, dolnośląskie

Mieszkanie 30-05-2026
309 641 zł
7 332 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie 16-06-2026
315 375 zł
7 601 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
440 000 zł
10 069 zł/m2
Nieruchomość
-17%
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
440 000 zł
10 602 zł/m2
Nieruchomość
-22%
Zakończona

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
326 400 zł
11 895 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Święta Katarzyna, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
328 980 zł
11 228 zł/m2
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
440 000 zł
10 069 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Smolec, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
450 750 zł
15 000 zł/m2
Nieruchomość
-7%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
469 156 zł
12 412 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Święta Katarzyna, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
370 103 zł
12 631 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
358 248 zł
7 352 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
358 248 zł
7 352 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
384 000 zł
8 606 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
312 750 zł
8 340 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
340 125 zł
8 404 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
457 500 zł
9 224 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
341 734 zł
7 053 zł/m2
Nieruchomość
-12%
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
495 000 zł
11 327 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
343 667 zł
8 789 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
330 000 zł
7 621 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
428 250 zł
8 722 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
451 023 zł
9 805 zł/m2
Nieruchomość
-7%
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Zakończona
495 000 zł
11 928 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
386 625 zł
9 888 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
341 734 zł
7 053 zł/m2
Ustaw alert