Licytacje komornicze nieruchomości, Chorzów

Nieruchomość
-83%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
77 250 zł
1 090 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
36 750 zł
678 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
16 800 zł
318 zł/m2
Nieruchomość
-83%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
63 750 zł
1 144 zł/m2
Nieruchomość
-78%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
75 467 zł
1 419 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
84 900 zł
1 387 zł/m2
Nieruchomość
-94%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
28 500 zł
422 zł/m2
Nieruchomość
-71%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
99 150 zł
1 940 zł/m2
Nieruchomość
-83%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
73 808 zł
1 112 zł/m2
Nieruchomość
-87%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
45 488 zł
859 zł/m2
Nieruchomość
-94%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
28 500 zł
422 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
79 425 zł
1 512 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
95 250 zł
1 818 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
91 875 zł
1 819 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
91 875 zł
1 819 zł/m2
Nieruchomość
-71%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
99 150 zł
1 940 zł/m2
Nieruchomość
-76%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
91 275 zł
1 589 zł/m2
Nieruchomość
-83%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
83 250 zł
1 109 zł/m2
Nieruchomość
-81%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
68 250 zł
1 228 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
96 000 zł
1 774 zł/m2
Ustaw alert