Wróć do listy

Chorzów, śląskie

95 250 zł
1 818 zł/m2
Mieszkanie 52,39 m2 1 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-72%
Zakończona
-72%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 95 250 zł
Miasto Chorzów
Powierzchnia 52,39 m2
Województwo śląskie
Ulica Długa 6C
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 12 700 zł
Numer oferty 33649X78805961
Termin wpłaty wadium 16-06-2019 Co to znaczy?

Opis

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Chorzowie działając na podstawie art. 110w § 3 ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 2018r., poz. 1314 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 25 czerwca 2019 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Chorzowie, ul. Armii Krajowej 5 w pokoju nr 119 (sala konferencyjna) odbędzie się:
PIERWSZA LICYTACJA
lokalu mieszkalnego o numerze 3, którego powierzchnia użytkowa wynosi 52,39 m2 znajdującego się na drugiej kondygnacji nadziemnej, tj. pierwsze piętro budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w województwie śląskim, powiat M. Chorzów, miejscowość Chorzów, przy ulicy Długiej 6C, na działce gruntu o numerze ewidencyjnym 4391/264, obręb 0002, z własnością lokalu związany jest udział 76/1000 w prawie użytkowania wieczystego gruntu do 18 października 2098 r.
Dla przedmiotowego lokalu prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X przez Sąd Rejonowy w Chorzowie, VI Wydział Ksiąg Wieczystych.
Wartość oszacowania wynosi 127 000,00 zł, zaś cena wywoławcza na I licytacji wynosi ¾ wartości oszacowania i wynosi 95 250,00 zł.
Licytant przystępujący do licytacji powinien złożyć wadium, które wynosi 1/10 oszacowanej wartości nieruchomości tj. 12 700,00 zł. Wadium składa się w gotówce lub w postaci czeku potwierdzonego wystawionego na organ egzekucyjny, tj. Naczelnika Urzędu Skarbowego w Chorzowie, winno być złożone pracownikowi organu egzekucyjnemu prowadzącemu licytację w dniu licytacji najpóźniej do godziny 8:00. Wadium można także wpłacić na rachunek bankowy Urzędu Skarbowego w Chorzowie NBP o/Katowice nr 11 1010 1212 3073 6913 9120 0000 – w licytacji będą brały udział te osoby, których wpłata wadium została uznana
na rachunku bankowym Organu Egzekucyjnego w dniu licytacji do godziny 8:00

Historyczne ceny