Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 53,51 m² w Słupcy, położonego na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, bez balkonu, z dostępem do mediów miejskich i ogrzewaniem z sieci miejskiej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o pow. 614 m² zabudowanej parterowym, wolnostojącym domem jednorodzinnym z lat 60. o pow. użytkowej ok. 65 m² (3 pokoje) oraz budynkiem gospodarczym, położonej w Wierzbicy w gminie Serock. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja) wyceniono na 231 100 zł, a licytacja stacjonarna rozpocznie się przy cenie wywołania 173 325 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 54,66 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Gdańsku, na 3. piętrze. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, ma funkcjonalny rozkład oraz przynależną komórkę lokatorską o pow. 2,17 m².
Mieszkanie na parterze w przedwojennym, dwukondygnacyjnym budynku wielorodzinnym w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie), z dostępem do instalacji: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie i gaz, w obiekcie z monitoringiem wejścia. Lokal jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 195 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Kołobrzegu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,9 m², położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z dostępem do piwnicy i pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie z pełnymi mediami (woda, kanalizacja, prąd, gaz, c.o., c.w. z pieca gazowego) ma cenę wywołania 185 325 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Mieszkanie o powierzchni 52,2 m², położone w Bytomiu w budynku z lat 60., znajduje się na 5. piętrze bloku z balkonem i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal stanowiący odrębną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 175 650 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Koronowie o powierzchni 80,68 m², położony na parterze, składający się z 4 pokoi (w tym 2 z aneksami kuchennymi), 2 łazienek oraz pomieszczeń pomocniczych, ze stanem technicznym określonym jako zadowalający. Do lokalu przynależy poddasze o pow. 71,49 m² oraz piwnica 31,93 m², a cena wywołania wynosi 193 200 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 64,75 m² z przynależną piwnicą 10,85 m² położony jest w Gubinie, w budynku szeregowym z lat przed 1945 r., na pierwszej i drugiej kondygnacji. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 186 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Olkuszu o nieustalonym metrażu, z piwnicą, balkonem, kuchnią, łazienką i WC, wyposażonym w media (m.in. woda, gaz, kanalizacja, internet, światłowód). Cena wywołania udziału wynosi 116 250 zł, a nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym w mieście.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 113,3 m², położony na poddaszu (II piętro) w miejscowości Janowice Wielkie (woj. dolnośląskie), składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet). Do mieszkania przynależą pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni 28,3 m² (w tym garaż i kotłownia), a cena wywołania w licytacji wynosi 149 977,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 61,8 m², położonym na poddaszu budynku wielorodzinnego we wsi Kadyny koło Tolkmicka (woj. warmińsko-mazurskie), składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dodatkowym pokojem na zaadaptowanym strychu należącym do części wspólnych. Nieruchomość znajduje się w zadbanym, dwukondygnacyjnym budynku z lat 90., z podstawową infrastrukturą w otoczeniu, a cena wywołania udziału wynosi 113 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,63 m², położony w Nowej Rudzie w dzielnicy Słupiec, w budynku z lat 80., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje się na niskiej kondygnacji w wysokim bloku, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 172 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m² z osobną kuchnią, łazienką, WC oraz piwnicą, położone na trzecim piętrze w wielorodzinnym bloku z lat 60. w Poznaniu. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 172 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe mieszkanie o powierzchni ok. 66,9 m², położone w miejscowości Cielądz w województwie łódzkim, na parterze budynku, z trzema pokojami, osobną kuchnią, łazienką i WC. Lokal ma okna o ekspozycji wschód–zachód, balkon i loggię, stolarkę okienną PCV oraz drzwi antywłamaniowe, a cena wywołania wynosi 116 416 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,89 m² w Hrubieszowie, położony na czwartym piętrze budynku z lat 70–80., składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, z balkonem i piwnicą 3,80 m². Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne (wschód–zachód), dobrze skomunikowane, a cena wywołania wynosi 148 666,67 zł przy sumie oszacowania 223 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 83 m², położone na 1. piętrze budynku we wsi Brzyczno w województwie zachodniopomorskim, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, kotłowni, schowka oraz przynależnych pomieszczeń piwnicznych. Lokal w stanie użytkowym znajduje się w zabudowie dawnego folwarku, a cena wywołania w licytacji wynosi 100 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 52 m², położonego w Garwolinie, w budynku z 2001 roku, na parterze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi z aneksem kuchennym, łazienki, balkonu i piwnicy, jest uzbrojone w media (gaz, woda, kanalizacja, kablówka, siła), a cena wywołania w licytacji wynosi 115 960 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,89 m² położony w Hrubieszowie, w bloku z lat 70–80., składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, z balkonem i piwnicą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód–zachód), dobrze skomunikowane, z ceną wywołania 148 666,67 zł.
Dwukondygnacyjny lokal mieszkalny o powierzchni 94,22 m², z 4 pokojami, aneksem kuchennym, łazienką, WC, ogródkiem i miejscem postojowym, położony jest w Łańcucie w nowym budynku wielorodzinnym z 2017 roku. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 181 900 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w prawie własności 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni 68,35 m², położonego na 2. piętrze kamienicy we Wrocławiu, w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Lokal w dobrym stanie techniczno-użytkowym, z balkonem i piwnicą, wyceniono na 263 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 197 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Gubinie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 59,1 m², położony na 1. piętrze w budynku z ok. 1940 r., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz). Cena wywołania wynosi 183 333,33 zł przy sumie oszacowania 275 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest trzypokojowe mieszkanie o niepodanym metrażu, położone na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Lewinie Brzeskim (woj. opolskie), z przynależną piwnicą i WC. Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 122 666,67 zł przy sumie oszacowania 184 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,40 m² w Głogowie, położony w budynku wielorodzinnym na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, a cena wywołania wynosi 186 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 61,3 m² (z piwnicą łącznie ok. 66 m²), położone w Raciborzu w budynku wielorodzinnym z lat 80., na 4. piętrze z 5. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 188 703 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom murowany o powierzchni użytkowej ok. 81 m² z 3 pokojami, położony w miejscowości w województwie małopolskim, na działce o powierzchni 0,07 ha, zabudowanej także budynkiem gospodarczym ok. 51 m². Cena wywołania wynosi 173 100 zł, a nieruchomość posiada dostęp do mediów: gaz, woda, kanalizacja oraz siła.