Wróć do listy

Poznań, Grunwald

172 500 zł
3 037 zł/m2
Mieszkanie 56,80 m2 3 pokoje 3 piętro Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Wadium do 25-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 172 500 zł
Miasto Poznań
Powierzchnia 56,80 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 23 000 zł
Numer oferty 512133X1199415489
Termin wpłaty wadium 25-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m² z osobną kuchnią, łazienką, WC oraz piwnicą, położone na trzecim piętrze w wielorodzinnym bloku z lat 60. w Poznaniu. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 172 500 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę