Na licytacji komorniczej w Żaganiu (woj. lubuskie) oferowany jest udział w nieruchomości lokalowej położonej w budynku mieszkalnym w mieście. Cena wywołania wynosi 25 639,50 zł przy sumie oszacowania 34 186,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest ułamkowa część nieruchomości położonej w Żaganiu (woj. lubuskie), stanowiącej lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 8 546,50 zł, przy sumie oszacowania 11 395,33 zł.
Lokal mieszkalny położony jest w Żaganiu w województwie lubuskim, w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta. Nieruchomość będzie przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 8 546,50 zł i sumą oszacowania 11 395,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Głogowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 34 m², położony na parterze niskiego bloku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i komórką. Nieruchomość w prawie własności, z pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 93 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47 m² w Barwicach (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczenia gospodarczego o pow. 7 m². Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywołania wynosi 63 600 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Górki (woj. zachodniopomorskie) o łącznej powierzchni użytkowej 72,20 m², składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedsionka oraz pomieszczenia w budynku gospodarczym. Cena wywołania wynosi 44 475 zł, a z lokalem związany jest udział 250/1000 w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Szczecinku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,36 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania wynosi 73 462,50 zł przy sumie oszacowania 97 950,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46 m² położony w Sławnie (woj. zachodniopomorskie) składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz udziału w częściach wspólnych budynku i gruntu. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 27 525 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 42,3 m², położonym w Dąbrowicy na Dolnym Śląsku, w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 23 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Będzinie oferowany jest ułamkowy udział 1/3 w wolnostojącym domu jednorodzinnym o powierzchni 101 m², z 4 pokojami, kuchnią, łazienką, WC i piwnicą, położonym na działce ok. 560 m² z dodatkowymi budynkami garażowymi i gospodarczymi. Nieruchomość z początku XX wieku, bez bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, ma cenę wywołania 65 002,50 zł przy sumie oszacowania 86 670,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,39 m² w miejscowości Brzezica (woj. dolnośląskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym 7,40 m². Mieszkanie znajduje się w budynku jednopiętrowym, posiada media (prąd, woda, kanalizacja, c.o. z kotła na paliwo stałe), a cena wywołania wynosi 88 950 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 32,47 m², położonego w Gorzowie Wielkopolskim w budynku czteropiętrowym na drugim piętrze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 75 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 53 m², położonym w Gdyni, w dzielnicy Obłuże, w budynku wielorodzinnym na 4. piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, a cena wywołania udziału wynosi 39 375 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 64,57 m², położonym w Nowej Soli w kamienicy na trzecim piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, o średnim standardzie funkcjonalnym. Cena wywołania udziału wynosi 28 125 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/7 w prawie własności nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni ok. 1,01 ha w miejscowości Minkowskie w województwie opolskim, zabudowanej parterowym domem wolnostojącym z poddaszem mieszkalnym oraz trzema budynkami gospodarczymi. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej i mediami (woda, kanalizacja, prąd) ma cenę wywołania 36 676,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni ok. 873 m², zabudowanej parterowym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym w technologii mieszanej o łącznej powierzchni zabudowy ok. 115 m². Na terenie nieruchomości znajdują się także dwa murowane budynki gospodarcze w złym stanie technicznym.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,3550 ha, zabudowanej wolnostojącym, drewnianym domem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 74 m² oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Budynek mieszkalny kryty eternitem wymaga uwzględnienia stanu technicznego i ewentualnych nakładów remontowych.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 0,70 ha, zabudowana starym drewnianym domem przeznaczonym do rozbiórki. Nieruchomość stanowi grunt pod nową zabudowę i jest oferowana w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1 850 m² zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz pozostałościami trzech budynków gospodarczych. Budynek mieszkalny znajduje się w bardzo złym stanie technicznym (m.in. zawalony dach), a teren jest porośnięty roślinnością niską i wysoką.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w zabudowanej działce o powierzchni 0,0766 ha, położonej we wsi Sarny w gminie Ułęż, w powiecie ryckim. Nieruchomość znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę zagrodową oraz częściowo usługową, z bezpośrednim dojazdem z drogi powiatowej.
Mieszkanie o powierzchni 37,91 m² położone na parterze budynku spółdzielczego w Łaziskach Górnych składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, a także piwnicy 5,48 m². Lokal wyposażony w instalacje elektryczną, gazową, grzewczą i wodno-kanalizacyjną jest w stanie średnim, do remontu i gruntownego sprzątania, a przedmiotem licytacji/przetargu jest udział 1/6 w prawie do lokalu.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 48,1 m², położonym w Tarnobrzegu na osiedlu Serbinów, w budynku wielorodzinnym na czwartym piętrze. Lokal składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz posiada balkon i piwnicę, a cena wywołania udziału wynosi 94 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,6 m² w miejscowości Ostrowo w gminie Mrocza (woj. kujawsko-pomorskie), składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju i komórki, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie w podstawowym standardzie, ogrzewane piecem kaflowym i kuchenną westwalką, ma cenę wywołania 45 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Otok w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania udziału wynosi 60 225 zł przy sumie oszacowania 80 300 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² w miejscowości Tarnowo (woj. zachodniopomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z 1972 roku, faktycznie składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i pomieszczenie gospodarcze (łącznie z lokalem 81,34 m²), a cena wywołania wynosi 95 250 zł.