Na licytację komorniczą wystawiono dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 51 m², położony w gminie Rudnik w województwie śląskim, na działce o powierzchni 0,0183 ha. Nieruchomość składa się z kuchni, łazienki, piwnicy i pomieszczenia gospodarczego, a cena wywołania wynosi 166 377 zł.
Na licytacji komorniczej w miejscowości Głogowiec (woj. opolskie) wystawiona jest działka mieszkaniowa o powierzchni 0,3418 ha, zabudowana domem mieszkalnym o pow. użytkowej 130 m² oraz zespołem budynków gospodarczych (w tym stodołą). Cena wywołania wynosi 104 666,67 zł przy sumie oszacowania 157 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Witoszyn (woj. lubuskie), o powierzchni użytkowej 121,5 m², dwukondygnacyjny, podpiwniczony, z WC, pomieszczeniem gospodarczym, piwnicą oraz mediami (woda, kanalizacja). Nieruchomość w kamienicy z 1937 roku ma cenę wywołania 114 579 zł i zapewnia dostęp do pomieszczeń na parterze i piętrze poprzez korytarz i klatkę schodową.
Na licytacji komorniczej oferowany jest budynek letniskowy położony w miejscowości Szczekarzewo w województwie kujawsko-pomorskim, sprzedawany jako udział w nieruchomości obciążonej. Cena wywołania udziału wynosi 162 666,67 zł przy sumie oszacowania 244 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 139 m² na działce ok. 1500 m² w miejscowości Zmiennica koło Brzozowa, z 3 pokojami, kuchnią i łazienką, wybudowany w latach 70. i obecnie w trakcie remontu/rozbudowy. Nieruchomość z mediami (gaz, prąd, kanalizacja, studnia), z dojazdem asfaltową drogą gminną, ma cenę wywołania 133 500 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej wystawiona jest nieruchomość w miejscowości Mirotki (gmina Polanów, powiat koszaliński) o łącznej powierzchni zabudowy 158,49 m², obejmująca wolnostojący dom jednorodzinny oraz dodatkowe budynki mieszkalne, garażowe, gospodarcze i przemysłowe na ogrodzonej działce ok. 0,49 ha z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość położona jest w spokojnej, rolniczo-leśnej okolicy, z mediami w postaci studni głębinowej i szamba, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 198 913,33 zł.
Przedmiotem postępowania jest zespół dwóch działek w miejscowości Kowala koło Puław (woj. lubelskie) o łącznej powierzchni ok. 0,295 ha, z czego jedna zabudowana jest niedokończonym, parterowym domem z poddaszem użytkowym (pow. zabudowy ok. 65 m²) oraz budynkiem gospodarczym ok. 21 m². Druga działka stanowi grunt orny, co daje możliwość wykorzystania nieruchomości zarówno pod cele mieszkalne, jak i rolnicze.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 98,5 m², położony w Wohyniu w województwie lubelskim, na działce o powierzchni 0,05 ha. Nieruchomość z 2000 roku składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i pomieszczenia gospodarczego, a cena wywołania wynosi 135 533,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 147 m² na działce ok. 600 m² w Suchej Górnej (gmina Polkowice), z 6 pokojami, budynkiem gospodarczym, garażem oraz pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość z 1926 r., w przeciętnym usytuowaniu, ma cenę wywołania 184 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 145 m² z 5 pokojami, położony w centrum Syryni (woj. śląskie) na działce ok. 640 m², z dodatkowym budynkiem garażowym. Nieruchomość z lat 30. XX w., w zabudowie tradycyjnej, ma cenę wywołania 142 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/3 w nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni ok. 4,83 ha, składającej się z dwóch działek położonych w miejscowości Nowa Wieś w gminie Szydłowo. Teren stanowi grunty niezabudowane, których szczegółowy stan i zagospodarowanie przedstawiono w dokumentacji fotograficznej operatu.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 77 m² zabudowana jednorodzinnym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 94,5 m², zlokalizowana w miejscowości wskazanej w ogłoszeniu. Budynek ma funkcjonalny układ z kotłownią i pomieszczeniami gospodarczymi na parterze, częścią mieszkalną z kuchnią i łazienką na piętrze oraz dodatkowymi pokojami i garderobą na poddaszu, a także strychem nieużytkowym.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/6 w nieruchomości rolno-leśnej o łącznej powierzchni 2,7424 ha, położonej w miejscowości Dąbrowa-Moczydły w gminie Szepietowo, zabudowanej parterowym domem mieszkalnym z lat 70. oraz budynkami gospodarczymi w zróżnicowanym stanie technicznym. W skład wchodzi część siedliskowa oraz kilka działek leśnych, a udział oszacowano na 239 333 zł, przy cenie wywoławczej 179 499,75 zł i wadium 23 933,30 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w zabudowie bliźniaczej w Świdwinie, stanowiąca działkę o powierzchni 0,1410 ha zabudowaną parterowym, częściowo podpiwniczonym domem z poddaszem nieużytkowym, o powierzchni mieszkalnej 41 m² z 2 pokojami oraz pomieszczeniem gospodarczym i mediami (woda, kanalizacja, siła). Cena wywołania wynosi 143 625 zł przy sumie oszacowania 191 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość rolna położona na wsi w okolicach Sierpca, o powierzchni 0,3385 ha, z parterowym murowanym domem jednorodzinnym o ok. 90 m² powierzchni użytkowej, obejmującym 3 pokoje, kuchnię i łazienkę. Budynek mieszkalny jest wyposażony w wodę, prąd, centralne ogrzewanie z pieca na węgiel oraz szambo, a na działce znajduje się także budynek gospodarczy o funkcji składowo-inwentarskiej.
Przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej jest udział 1/2 w zabudowanej działce o powierzchni 0,23 ha, położonej w okolicach Łańcuta, na której znajduje się jednorodzinny budynek mieszkalny oraz zabudowa gospodarcza. Teren jest płaski, o regularnym kształcie, uporządkowany i zagospodarowany, użytkowany zgodnie z przeznaczeniem.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni ok. 0,30 ha zabudowana parterowym, murowanym domem mieszkalnym o pow. zabudowy ok. 62 m² z dwoma pokojami, kuchnią, łazienką i przedsionkiem. Na terenie nieruchomości znajdują się także dwa murowane budynki gospodarcze o łącznej powierzchni zabudowy ok. 278 m², przy czym nieruchomość obciążona jest prawem dożywocia.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 5380 m² położona we wsi Kępina w gminie Gąbin (powiat płocki), obejmująca kilkudziesięcioletni parterowy dom mieszkalny z poddaszem gospodarczym, budynek gospodarczy oraz garaż. Działka o regularnym kształcie, częściowo ogrodzona i uzbrojona w prąd, wodę i szambo, w znacznej części pozostaje niezagospodarowana, z terenami zielonymi i rozpoczętą budową nowego domu jednorodzinnego.