Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 33 m², położone na 1. piętrze niskiego budynku z lat 60., składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Lokal z pełnym uzbrojeniem (prąd, woda, kanalizacja, gaz, CO z sieci i ciepła woda) ma cenę wywołania 141 307,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,85 m² w Siemianowicach Śląskich, położone na 1. piętrze niskiego budynku z lat 50., z dwustronną ekspozycją i przynależną piwnicą. Cena wywołania wynosi 144 750 zł, a lokal ma układ z pomieszczeniami częściowo przechodnimi (pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój).
Na licytacji komorniczej w Katowicach oferowany jest udział 1/2 w prawie własności 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m², położonego w budynku z 1973 roku na wyższym piętrze, z dostępem do piwnicy oraz mediów (woda, gaz, kanalizacja, kablówka). Lokal wyceniono na 178 350 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 133 762,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Rudzie Śląskiej o powierzchni 50,64 m² (z piwnicą łącznie 53,24 m²), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Cena wywołania wynosi 188 850 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe spółdzielcze prawo do mieszkania o powierzchni 37,20 m², położonego w Szczecinku w województwie zachodniopomorskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal wystawiony jest na licytacji komorniczej z ceną wywołania 143 933,33 zł przy sumie oszacowania 215 900,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 43 m², położone w wieżowcu z 1982 r. na 6. piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz dwóch piwnic. Cena wywołania wynosi 112 500 zł przy sumie oszacowania 150 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 125 m², położony w miejscowości pod Szczecinkiem w województwie zachodniopomorskim, składający się z 8 pokoi, kuchni i pomieszczenia gospodarczego, z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywołania wynosi 114 400 zł przy sumie oszacowania 171 600 zł.
Na licytacji komorniczej w Przasnyszu oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni ok. 47,3 m², położonego na 4. piętrze 4‑kondygnacyjnego budynku, z balkonem i piwnicą, na terenie zabudowy wielorodzinnej. Cena wywołania wynosi 157 500 zł przy sumie oszacowania 210 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 96,65 m², położone na drugim, ostatnim piętrze budynku w Jeżowie Sudeckim (woj. dolnośląskie). Cena wywołania wynosi 199 133,33 zł przy sumie oszacowania 298 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim, na 1. piętrze niskiego budynku, z komórką lokatorską i pełnym uzbrojeniem w media (prąd, woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 156 225 zł przy wartości oszacowania 208 300 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m² w Rudzie Śląskiej, położone na 9. piętrze w 11‑kondygnacyjnym budynku z lat 70., z kuchnią, łazienką, WC oraz pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowi odrębną nieruchomość z udziałem w częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 161 780,25 zł.
Na licytację komorniczą wystawiono dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 51 m², położony w gminie Rudnik w województwie śląskim, na działce o powierzchni 0,0183 ha. Nieruchomość składa się z kuchni, łazienki, piwnicy i pomieszczenia gospodarczego, a cena wywołania wynosi 166 377 zł.
Na licytacji komorniczej w miejscowości Głogowiec (woj. opolskie) wystawiona jest działka mieszkaniowa o powierzchni 0,3418 ha, zabudowana domem mieszkalnym o pow. użytkowej 130 m² oraz zespołem budynków gospodarczych (w tym stodołą). Cena wywołania wynosi 104 666,67 zł przy sumie oszacowania 157 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Witoszyn (woj. lubuskie), o powierzchni użytkowej 121,5 m², dwukondygnacyjny, podpiwniczony, z WC, pomieszczeniem gospodarczym, piwnicą oraz mediami (woda, kanalizacja). Nieruchomość w kamienicy z 1937 roku ma cenę wywołania 114 579 zł i zapewnia dostęp do pomieszczeń na parterze i piętrze poprzez korytarz i klatkę schodową.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 74,22 m² w Lęborku, położony na pierwszym piętrze i poddaszu kamienicy z 1915 roku, z czterema pokojami, aneksem kuchennym, łazienką, WC oraz piwnicą, z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem gazowym. Cena wywołania wynosi 140 250 zł przy oszacowaniu 187 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m² położone w Kędzierzynie-Koźlu, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, siła). Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 181 800 zł.
Na licytacji komorniczej w Janikowie oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,79 m², położone na 4. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku z 1967 roku, z balkonem i piwnicą. Lokal o układzie przejściowym (kuchnia bez okna) wymaga modernizacji, a cena wywołania wynosi 110 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest budynek letniskowy położony w miejscowości Szczekarzewo w województwie kujawsko-pomorskim, sprzedawany jako udział w nieruchomości obciążonej. Cena wywołania udziału wynosi 162 666,67 zł przy sumie oszacowania 244 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 139 m² na działce ok. 1500 m² w miejscowości Zmiennica koło Brzozowa, z 3 pokojami, kuchnią i łazienką, wybudowany w latach 70. i obecnie w trakcie remontu/rozbudowy. Nieruchomość z mediami (gaz, prąd, kanalizacja, studnia), z dojazdem asfaltową drogą gminną, ma cenę wywołania 133 500 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest nieruchomość w miejscowości Mirotki (gmina Polanów, powiat koszaliński) o łącznej powierzchni zabudowy 158,49 m², obejmująca wolnostojący dom jednorodzinny oraz dodatkowe budynki mieszkalne, garażowe, gospodarcze i przemysłowe na ogrodzonej działce ok. 0,49 ha z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość położona jest w spokojnej, rolniczo-leśnej okolicy, z mediami w postaci studni głębinowej i szamba, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 198 913,33 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46 m² położony jest na parterze budynku wielorodzinnego z lat 60. w Szczytnie i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest zespół dwóch działek w miejscowości Kowala koło Puław (woj. lubelskie) o łącznej powierzchni ok. 0,295 ha, z czego jedna zabudowana jest niedokończonym, parterowym domem z poddaszem użytkowym (pow. zabudowy ok. 65 m²) oraz budynkiem gospodarczym ok. 21 m². Druga działka stanowi grunt orny, co daje możliwość wykorzystania nieruchomości zarówno pod cele mieszkalne, jak i rolnicze.