Przetargi działki, Krzeczów

Nieruchomość

Krzeczów, małopolskie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.1213 ha
235 000 zł
194 zł/m2
Nieruchomość

Krzeczów, małopolskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.47 ha
74 589 zł
16 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.24 ha
83 700 zł
35 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.46 ha
159 800 zł
35 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.23 ha
97 700 zł
42 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.28 ha
269 200 zł
96 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.25 ha
59 920 zł
24 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.25 ha
74 900 zł
30 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.25 ha
74 900 zł
30 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.47 ha
49 726 zł
11 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.47 ha
74 589 zł
16 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6685 ha
590 250 zł
88 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.46 ha
144 667 zł
31 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
375 351 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.46 ha
162 750 zł
35 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.46 ha
162 750 zł
35 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.22 ha
113 733 zł
52 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.258 ha
1 108 140 zł
88 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.16 ha
411 193 zł
35 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.24 ha
95 600 zł
40 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.46 ha
169 900 zł
37 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.13 ha
38 700 zł
30 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.12 ha
36 200 zł
30 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.23 ha
88 300 zł
38 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Krzeczów, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.28 ha
361 900 zł
129 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.