Przetargi działki, Legnica

Nieruchomość

Legnica, dolnośląskie

Działka 15-10-2026
Pow.: 1.4271 ha
5 000 000 zł
350 zł/m2
Nieruchomość

Legnica, dolnośląskie

Działka 15-10-2026
Pow.: 0.1218 ha
600 000 zł
493 zł/m2
Nieruchomość

Legnica, dolnośląskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 2.1808 ha
4 000 000 zł
183 zł/m2
Nieruchomość

Legnica, dolnośląskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 2.2661 ha
3 900 000 zł
172 zł/m2
Nieruchomość

Legnica, dolnośląskie

Działka 14-09-2026
700 000 zł
zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.5534 ha
3 967 260 zł
255 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1468 ha
900 000 zł
613 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.7575 ha
1 700 000 zł
224 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 2.1808 ha
4 000 000 zł
183 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.4271 ha
5 000 000 zł
350 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
700 000 zł
zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.3568 ha
760 000 zł
213 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 2.1179 ha
2 541 480 zł
120 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 15.7891 ha
18 946 920 zł
120 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.0224 ha
1 226 880 zł
120 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 2.6229 ha
3 934 350 zł
150 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 3.0836 ha
4 625 400 zł
150 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 7.34 ha
11 010 300 zł
150 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 5.0894 ha
7 631 100 zł
150 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.7866 ha
2 679 900 zł
150 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.7575 ha
1 700 000 zł
224 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4404 ha
650 000 zł
148 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 2.1808 ha
4 000 000 zł
183 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.4271 ha
5 000 000 zł
350 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.7575 ha
1 700 000 zł
224 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.