Wróć do listy

Legnica, dolnośląskie

5 000 000 zł
Działka 1.4271 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 5 000 000 zł
Miasto Legnica
Powierzchnia 1.4271 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 0
Ulica Giełdowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 000 000 zł
Numer oferty 514781X1205617105
Termin wpłaty wadium 09-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Legnicy
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa położona w Legnicy przy ul. Giełdowej, oznaczona jako działka nr 56/1 o powierzchni 1,4271 ha, obręb Ludwikowo, dla której prowadzona jest księga wieczysta Nr XXXX/XXXXXXXX/X.


Przedmiot sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana
Adres / położenie Legnica, ul. Giełdowa
Oznaczenie nieruchomości działka nr 56/1, obręb Ludwikowo
Powierzchnia 1,4271 ha
Numer księgi wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X
Cena wywoławcza 5 000 000,00 zł + podatek VAT
Wadium 1 000 000,00 zł
Termin wniesienia wadium do 9 lipca 2026 r.
Termin przetargu 13 lipca 2026 r., godz. 11:00
Miejsce przetargu Wydział Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnicy, Rynek 19

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.