Przetargi działki, Skłoby
Skłoby, mazowieckie
Do przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 0,0831 ha położony w miejscowości Skłoby w gminie Chlewiska, w województwie mazowieckim. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 3 500 zł, a przetarg zaplanowano na 20.08.2026 r.
Skłoby, mazowieckie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1983 ha, położona w gminie Chlewiska w województwie mazowieckim. Cena wywoławcza działki wynosi 7 100 zł, a przetarg zaplanowano na 20.08.2026 r.
Skłoby, mazowieckie
Na przetargu zostanie zbyta nieruchomość Skarbu Państwa stanowiąca działkę gruntową położoną w miejscowości Skłoby, w gminie Chlewiska. Cena wywoławcza działki wynosi 9 840 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 500 zł w wyznaczonym terminie.
Skłoby, mazowieckie
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1983 ha, położona w miejscowości Skłoby w gminie Chlewiska w województwie mazowieckim. Cena wywoławcza działki wynosi 7 100 zł, a przetarg zaplanowano na 17.07.2026 r.
Skłoby, mazowieckie
Do przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 0,0831 ha, położony w miejscowości Skłoby w gminie Chlewiska w województwie mazowieckim. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 3 500 zł, a przetarg zaplanowano na 17.07.2026 r.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Skłoby, mazowieckie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie