Wróć do listy

Skłoby, mazowieckie

9 480 zł
Działka 0.016 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 9 480 zł
Miasto Skłoby
Powierzchnia 0.016 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 500 zł
Numer oferty 527618X1235681359
Termin wpłaty wadium 31-07-2026 Co to znaczy?

Opis

STAROSTA SZYDŁOWIECKI

ogłasza, że w dniu 05 sierpnia 2026 r. o godzinie 09.00 w pokoju nr 208 w budynku Starostwa Powiatowego w Szydłowcu, ul. Kościuszki 170, 26-500 Szydłowiec, odbędzie się przetarg na zbycie nieruchomości Skarbu Państwa położonej w obrębie 0017 Skłoby, gmina Chlewiska, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 1369, uregulowanej w Księdze Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Szydłowcu.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 9 840,00 zł. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty wadium w wysokości 500,00 zł z podaniem imienia i nazwiska, miejsca zamieszkania wpłacającego oraz określenie nieruchomości „Przetarg – Skłoby” na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Szydłowcu PEKAO S.A. nr 93 1240 5732 1111 0010 1736 3825, w terminie nie późniejszym niż 31 lipca 2026 r. Decyduje data wpływu środków na konto Starostwa.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.