Przetargi działki, Niegosławice
Niegosławice, świętokrzyskie
Działka rolna o powierzchni 0,1600 ha położona w miejscowości Niegosławice w gminie Wodzisław (powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie), objęta Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 10 900 zł i terminem przetargu wyznaczonym na 27.08.2026 r.
Niegosławice, świętokrzyskie
Działka rolna o powierzchni 0,2300 ha położona jest w miejscowości Niegosławice w gminie Wodzisław (powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie). Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego, z ceną wywoławczą 13 840 zł i ujęciem w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy.
Niegosławice, lubuskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono działkę rolną o powierzchni 0,0600 ha, położoną w miejscowości Niegosławice w powiecie żagańskim (woj. lubuskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 19 100 zł, a przetarg zaplanowano na 7 sierpnia 2026 r.
Niegosławice, lubuskie
Działka rolna o powierzchni 0,0600 ha położona w miejscowości Niegosławice (powiat żagański, woj. lubuskie) przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 19 100 zł, a przetarg zaplanowano na 9 lipca 2026 r.
Niegosławice, lubuskie
Działka rolna o powierzchni 0,0600 ha położona w miejscowości Niegosławice w powiecie żagańskim (woj. lubuskie) została przeznaczona do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 19 100 zł, a przetarg zaplanowano na 15.06.2026 r.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Niegosławice, świętokrzyskie
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa rolna (łąka) o powierzchni 0,2900 ha, położona w miejscowości Niegosławice w gminie Złota, w powiecie pińczowskim. Działka stanowi grunt rolny przeznaczony do użytkowania łąkowego, sprzedawany w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, świętokrzyskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, świętokrzyskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, świętokrzyskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, lubuskie
Niegosławice, świętokrzyskie
Niegosławice, lubuskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie