Niegosławice, świętokrzyskie
Szczegóły
Opis
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych
nieruchomości położonych na terenie Gminy Wodzisław
Działka nr 992 obręb
Niegosławice
Przetarg odbędzie się w dniu 20 stycznia 2022 r. (godzina jak w tabeli) w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy w Wodzisławiu, ul. Krakowska 6, 28-330 Wodzisław Sprzedaż nieruchomości objętych przedmiotowym ogłoszeniem podlega zwolnieniu od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 9 ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2021r. poz. 685).
Pierwszy przetarg na zbycie ww. nieruchomości odbył się 28 października 2021 roku i zakończył się wynikiem negatywnym.
Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w kwocie (wysokość wadium wskazana w tabeli) w terminie do dnia 17.01.2022 r. na konto Gminy Wodzisław Nr 94 8526 0001 0000 0130 2000 0006 prowadzonego przez Bank Spółdzielczy w Wodzisławiu. W przypadku wpłacenia wadium w formie przelewu bankowego, wpłata winna być dokonana odpowiednio wcześniej tak, aby w dniu 17.01.2022 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie