Przetargi działki, Granowo
Granowo, zachodniopomorskie
Działka o powierzchni 0,0410 ha o przeznaczeniu wielofunkcyjnym położona jest w miejscowości Granowo w gminie Krzęcin, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i wystawiona do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 10 600 zł.
Granowo, zachodniopomorskie
Działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,0410 ha położona jest w miejscowości Granowo w gminie Krzęcin (woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość sprzedawana jest w drodze przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 10 600 zł, wyznaczonego na 09.07.2026 r.
Granowo, zachodniopomorskie
Działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,0410 ha położona jest w miejscowości Granowo w gminie Krzęcin (powiat choszczeński, woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość będzie sprzedawana w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 10 600 zł, wyznaczonym na 17.06.2026 r.
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Granowo, zachodniopomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie