Wróć do listy

Granowo, zachodniopomorskie

10 600 zł
Działka 0.041 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 10 600 zł
Miasto Granowo
Powierzchnia 0.041 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 100 zł
Numer oferty 517919X1212966301
Termin wpłaty wadium 11-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 10 600,00 zł

Powierzchnia: 0,0410 ha

Typ nieruchomości: przeznaczenie wielofunkcyjne



Data przetargu: 2026-06-17

Data publikacji: 2026-06-02

Data zakończenia publikacji: 2026-06-18

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: SZC.WKUZ.ST.4240.131.2026.AD.N

Oddział terenowy KOWR: OT Szczecin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ZACHODNIOPOMORSKIE , choszczeński , Krzęcin , Granowo



OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.choszczeński, gmina Krzęcin,obr.Granowo, dz.nr 524/46,pow.0,0410 ha.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.