Przetargi działki, Milikowice

Nieruchomość

Milikowice, dolnośląskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.2553 ha
19 100 zł
7 zł/m2
Nieruchomość

Milikowice, dolnośląskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.2448 ha
18 400 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Milikowice, dolnośląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.9235 ha
66 500 zł
7 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Milikowice, dolnośląskie

Działka Zakończona
51 000 zł
zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.