Milikowice, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Milikowicach w gminie Jaworzyna Śląska, oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 38/2 AM-1 obręb 0004 Milikowice, KW XXXX/XXXXXXXX/X prowadzona przez Sąd Rejonowy w Świdnicy.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 51.000,00zł (słownie: pięćdziesiąt jeden tysięcy złotych 00/100).
Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu ul. Walońska 3 - 5, w sali 122 (I piętro), w dniu 9 lipca 2025 r. o godz. 12.00
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości 5.100,00 zł (słownie: pięć tysięcy sto złotych 00/100), w terminie do 4 lipca 2025 r. na konto Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu w Santander Bank S.A. 25 1090 0075 0000 0011 7702 0005, tytułem: I przetarg Milikowice dz. nr 38/2. Wpłaty wadium należy dokonać z takim wyprzedzeniem, aby wyżej wymieniona kwota wpłynęła na konto Urzędu w określonym wyżej terminie.
Wadium wpłacone przez uczestnika, który przetarg wygra, zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia. Wadium ulega przepadkowi w razie uchylenia się uczestnika, który wygra przetarg, od zawarcia umowy. Uczestnicy przystępujący do przetargu zobowiązani są posiadać: dokument tożsamości, potwierdzenie wpłaty wadium. Dla podmiotów innych niż osoby fizyczne: numer NIP, wydruk aktualnego odpisu z KRS lub innego właściwego rejestru, w razie potrzeby pełnomocnictwo
do udziału w przetargu. W przypadku cudzoziemców wszelkie dokumenty okazywane do przetargu powinny być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego.
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie