Przetargi działki, Dziwogóra
Dziwogóra, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego grunt rolny o powierzchni 0,1405 ha położony w miejscowości Dziwogóra w gminie Połczyn-Zdrój (woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 24 958 zł, a przetarg zaplanowano na 18.08.2026 r.
Dziwogóra, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono działkę o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,1405 ha, położoną w miejscowości Dziwogóra w gminie Połczyn-Zdrój (powiat świdwiński, woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 24 958 zł, a przetarg zaplanowano na 22 lipca 2026 r.
Dziwogóra, zachodniopomorskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono działkę o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,1405 ha, położoną w miejscowości Dziwogóra w gminie Połczyn-Zdrój (powiat świdwiński, woj. zachodniopomorskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 24 958 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy.
Dziwogóra, zachodniopomorskie
Dziwogóra, zachodniopomorskie
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Dziwogóra, zachodniopomorskie
Dziwogóra, zachodniopomorskie
Dziwogóra, zachodniopomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie