Wróć do listy

Dziwogóra, zachodniopomorskie

24 958 zł
Działka 0.1405 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 24 958 zł
Miasto Dziwogóra
Powierzchnia 0.1405 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 990 zł
Numer oferty 519385X1216399673
Termin wpłaty wadium 18-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 24 958,00 zł

Powierzchnia: 0,1405 ha

Typ nieruchomości: przeznaczenie wielofunkcyjne



Data przetargu: 2026-06-24

Data publikacji: 2026-06-09

Data zakończenia publikacji: 2026-06-25

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: KOS.WKUZ.SW.4240.128.O.2026.GSa.N

Oddział terenowy KOWR: OT Koszalin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Numer działki: 56/65

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ZACHODNIOPOMORSKIE , świdwiński , Połczyn-Zdrój , Dziwogóra


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.