Do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego przeznaczona jest nieruchomość gruntowa nierolna o powierzchni 0,0822 ha, położona w miejscowości Chojno w gminie Pakosław (woj. wielkopolskie). Cena wywoławcza działki wynosi 88 500 zł, a przetarg zaplanowano na 16.06.2026 r.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 608 000 zł przy wartości oszacowania 912 000 zł.
Na licytację komorniczą wystawiony jest dom w zabudowie szeregowej położony w Ostrowie Wielkopolskim, stanowiący zabudowaną nieruchomość gruntową. Cena wywołania wynosi 509 250 zł przy sumie oszacowania 679 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący budynek usługowo‑mieszkalny o charakterze dawnej restauracji z pensjonatem, położony w Puszczykowie w województwie wielkopolskim, wpisany do rejestru zabytków i wybudowany ok. 1904 r., z powojenną dobudówką. Nieruchomość (pustostan od 2015 r.) z mediami w ulicy licytowana jest elektronicznie, a cena wywołania wynosi 881 025 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość położona w miejscowości Iwanowice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 564 000 zł, przy sumie oszacowania 752 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki przez syndyka jest udział 1/2 w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 0,094 ha, położonej w miejscowości Prusim (gmina Kwilcz). Cena wywoławcza udziału wynosi co najmniej 87 050 zł, a szczegółowy opis i wycena znajdują się w operacie szacunkowym dostępnym w kancelarii syndyka.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w mieście, obejmująca zabudowaną działkę o łącznej powierzchni 606 m², na której znajduje się dwukondygnacyjny budynek mieszkalny z lat 30. XX w. Budynek murowany wymaga generalnego remontu (m.in. zniszczone podłogi, schody, zacieki, brak centralnego ogrzewania – ogrzewanie piecami kaflowymi).
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 2,66 ha, składająca się z dwóch działek częściowo zabudowanych domem jednorodzinnym, budynkiem garażowym oraz obiektem produkcyjno-magazynowym, a w pozostałej części stanowiących grunty orne różnych klas bonitacyjnych. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego część terenu przeznaczona jest pod działalność gospodarczą i zabudowę mieszkaniową, co zwiększa potencjał inwestycyjny nieruchomości.
Przedmiotem licytacji jest działka zabudowana domem jednorodzinnym położona w Rogoźnie w województwie wielkopolskim. Nieruchomość wyceniono na 734 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 550 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest ogrodzona działka budowlana o powierzchni 984 m², o regularnym, prostokątnym kształcie, z bramą wjazdową, furtką oraz urządzonym patio z płyt betonowych i deski tarasowej. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona (prąd, woda, gaz, kanalizacja, telekomunikacja), częściowo utwardzona kruszywem, a niezabudowana część porośnięta jest trawą, drzewami i krzewami.
Przedmiotem postępowania syndyka jest sprzedaż udziału 1/2 w prawie własności działki zabudowanej domem jednorodzinnym oraz udziału 1/2 w sąsiedniej działce niezabudowanej, położonych w Zaniemyślu i stanowiących funkcjonalną całość. Nieruchomości wystawione są w trybie sprzedaży z wolnej ręki, a cena wywoławcza za całość udziałów wynosi 99 000 zł.
Przedmiotem konkursu ofert jest udział 6/273 w prawie własności działki zabudowanej domem jednorodzinnym oraz udział 6/273 w działce niezabudowanej, położonych w Skokach w powiecie wągrowieckim w województwie wielkopolskim. Nieruchomości mają charakter gruntowy, zabudowana część przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne; oferta dotyczy nabycia udziałów w ramach postępowania upadłościowego.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,3230 ha, zabudowana domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej oraz budynkiem warsztatowo-socjalnym, położona w Pile. Działka ma charakter mieszkalno-usługowy, co daje możliwość łączenia funkcji mieszkaniowej z działalnością gospodarczą.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności nieruchomości położonej w miejscowości Wijewo, w gminie Brenno, obejmującej łącznie ok. 6414 m² gruntu. Na terenie znajdują się dwie działki: jedna zabudowana budynkiem gospodarczym, druga wolnostojącym domem jednorodzinnym z zabudową garażową.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Krobi (woj. wielkopolskie) o powierzchni ok. 450 m², z 5 pokojami, kuchnią, łazienką, balkonem, piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi, wybudowany w latach 70. Cena wywołania wynosi 319 870,50 zł, a nieruchomość posiada pełne media, w tym kanalizację, gaz i wodę.
Na sprzedaż udział 1/2 w działce budowlanej w Rydzynie (woj. wielkopolskie) z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego wolnostojącego. Na nieruchomości wykonano już ławy fundamentowe oraz stan „zero”, co pozwala na kontynuację inwestycji.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka zabudowana domem jednorodzinnym w Rogoźnie (woj. wielkopolskie). Nieruchomość wyceniono na 734 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 550 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Szamotułach oferowana jest działka o powierzchni 386 m² zabudowana piętrowym, jednorodzinnym domem w zabudowie bliźniaczej, w technologii tradycyjnej, bez piwnicy. Cena wywołania wynosi 364 666,67 zł przy sumie oszacowania 547 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1139 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 138 m² z poddaszem częściowo użytkowym, położona w miejscowości bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Na terenie nieruchomości znajduje się także murowany budynek gospodarczy ok. 50 m², a dom jest uzbrojony w pełne media, z wyjściem na ogród przez taras.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest nieruchomość położona w Plewiskach pod Poznaniem, w województwie wielkopolskim. Nieruchomość została oszacowana na 752 544 zł brutto, a cena wywołania w licytacji wynosi 564 408 zł brutto.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1139 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 138 m² z poddaszem częściowo użytkowym oraz pełnym uzbrojeniem w media, położona w miejscowości bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Na terenie nieruchomości znajduje się także murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 50 m² oraz częściowe ogrodzenie działki.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa zabudowana jednorodzinnym domem w zabudowie szeregowej, położona w Zbąszyniu (woj. wielkopolskie, powiat nowotomyski), o łącznej powierzchni działek ok. 0,0506 ha. Nieruchomość stanowi zabudowę mieszkaniową i jest objęta księgą wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem postępowania upadłościowego jest sprzedaż udziału 1/10 w prawie własności działki zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym, położonej w Poznaniu w rejonie Plewisk. Udział oferowany jest w trybie konkursu ofert za cenę 44 170 zł.
Przedmiotem licytacji jest kompleks działek o łącznej powierzchni 0,83 ha położony w Choczu, z czego ok. 0,36 ha zabudowane jest budynkiem mieszkalnym, budynkami inwentarsko-składowymi oraz wiatą, a pozostała część stanowi grunty niezabudowane z bezpośrednim dostępem do dróg publicznych. Łączna wartość rynkowa prawa własności nieruchomości, obciążonej ograniczonymi prawami rzeczowymi, wynosi 713 600 zł, przy czym poszczególne grupy działek mogą być licytowane oddzielnie.