Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 608 000 zł przy wartości oszacowania 912 000 zł.
Na licytację komorniczą wystawiony jest dom w zabudowie szeregowej położony w Ostrowie Wielkopolskim, stanowiący zabudowaną nieruchomość gruntową. Cena wywołania wynosi 509 250 zł przy sumie oszacowania 679 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący budynek usługowo‑mieszkalny o charakterze dawnej restauracji z pensjonatem, położony w Puszczykowie w województwie wielkopolskim, wpisany do rejestru zabytków i wybudowany ok. 1904 r., z powojenną dobudówką. Nieruchomość (pustostan od 2015 r.) z mediami w ulicy licytowana jest elektronicznie, a cena wywołania wynosi 881 025 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość położona w miejscowości Iwanowice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 564 000 zł, przy sumie oszacowania 752 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest działka zabudowana domem jednorodzinnym położona w Rogoźnie w województwie wielkopolskim. Nieruchomość wyceniono na 734 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 550 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest ogrodzona działka budowlana o powierzchni 984 m², o regularnym, prostokątnym kształcie, z bramą wjazdową, furtką oraz urządzonym patio z płyt betonowych i deski tarasowej. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona (prąd, woda, gaz, kanalizacja, telekomunikacja), częściowo utwardzona kruszywem, a niezabudowana część porośnięta jest trawą, drzewami i krzewami.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka zabudowana domem jednorodzinnym w Rogoźnie (woj. wielkopolskie). Nieruchomość wyceniono na 734 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 550 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1139 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 138 m² z poddaszem częściowo użytkowym, położona w miejscowości bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Na terenie nieruchomości znajduje się także murowany budynek gospodarczy ok. 50 m², a dom jest uzbrojony w pełne media, z wyjściem na ogród przez taras.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest nieruchomość położona w Plewiskach pod Poznaniem, w województwie wielkopolskim. Nieruchomość została oszacowana na 752 544 zł brutto, a cena wywołania w licytacji wynosi 564 408 zł brutto.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1139 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 138 m² z poddaszem częściowo użytkowym oraz pełnym uzbrojeniem w media, położona w miejscowości bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Na terenie nieruchomości znajduje się także murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 50 m² oraz częściowe ogrodzenie działki.
Przedmiotem licytacji jest kompleks działek o łącznej powierzchni 0,83 ha położony w Choczu, z czego ok. 0,36 ha zabudowane jest budynkiem mieszkalnym, budynkami inwentarsko-składowymi oraz wiatą, a pozostała część stanowi grunty niezabudowane z bezpośrednim dostępem do dróg publicznych. Łączna wartość rynkowa prawa własności nieruchomości, obciążonej ograniczonymi prawami rzeczowymi, wynosi 713 600 zł, przy czym poszczególne grupy działek mogą być licytowane oddzielnie.
Nieruchomość gruntowa położona jest w województwie lubelskim, w miejscowości Słodków (obręby Słodków I i Słodków II). Działka stanowi teren inwestycyjny lub rolny, dostępny w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa z domem jednorodzinnym, garażem, dużym budynkiem magazynowym oraz wysokim garażem o łącznej znacznej powierzchni zabudowy, zlokalizowana w miejscowości z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Działka ogrodzona, częściowo zagospodarowana (altana, basen, nasadzenia ozdobne, utwardzone podjazdy), z dostępem do mediów (prąd, woda, telekomunikacja).
Przedmiotem licytacji jest działka budowlana o kształcie trapezu, położona w Kobylej Górze (woj. wielkopolskie), z płaskim, zagospodarowanym terenem, ogrodzeniem oraz przyłączami wodnym i energetycznym. Na działce znajduje się budynek mieszkalny oraz blaszany budynek garażowy, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 517 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość położona w miejscowości Iwanowice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 564 000 zł, przy wartości oszacowania 752 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość położona w miejscowości Iwanowice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 564 000 zł przy wartości oszacowania 752 000 zł.
Na sprzedaż w trybie konkursu ofert wystawiono zabudowaną nieruchomość rolną o powierzchni 1,01 ha, położoną w miejscowości Cząstków. Minimalna cena nabycia wynosi 836 500 zł, a udział w postępowaniu wymaga wpłaty wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej i złożenia oferty w wyznaczonym terminie.
Na licytacji komorniczej oferowana jest atrakcyjnie położona działka o powierzchni 0,2134 ha w okolicach Konina, zabudowana wolnostojącym, piętrowym domem jednorodzinnym z garażem o powierzchni 174 m², w bardzo dobrym stanie technicznym. Nieruchomość z licznymi nasadzeniami i dostępem do mediów została oszacowana na *** zł, a cena wywoławcza w drugiej licytacji wynosi 747 333,33 zł.