Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Bakałarzewie w województwie podlaskim, o powierzchni zabudowy 128,8 m², z parterem i poddaszem, 4 pokojami oraz łazienką, kuchnią i pomieszczeniem gospodarczym, wybudowany w 1993 roku. Nieruchomość położona jest na działce ok. 607 m², uzbrojona w media (woda, kanalizacja, siła), a cena wywołania w pierwszej licytacji wynosi 426 300 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 102 m², położony w miejscowości Białe Błota koło Bydgoszczy, na ogrodzonej działce ok. 660 m² z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość z 1996 roku składa się z 4 pokoi oraz pomieszczeń dodatkowych (m.in. piwnica, kuchnia, WC, rowerownia), jest w pełni uzbrojona w media (woda, gaz, kanalizacja), a cena wywołania w licytacji wynosi 386 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 98,75 m², położony na 1. piętrze w Wolsztynie, składający się z 4 pokoi, z przynależnym murowanym garażem i udziałem w częściach wspólnych budynku oraz działce. Nieruchomość w stanie technicznym ocenianym jako średni, z pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 495 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 78 m² z 4 pokojami, wybudowany w 2016 r., położony w miejscowości Wanaty w województwie śląskim, na działkach o łącznej powierzchni 0,0960 ha w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów rolnych. Nieruchomość z mediami (m.in. gaz, woda, kanalizacja, internet), częściowo utwardzona i zagospodarowana zielenią, ma cenę wywołania 432 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o pow. 1823 m² w Gardzienicach Pierwszych (gm. Piaski, woj. lubelskie), zabudowana wolnostojącym domem mieszkalnym z lat 60. (8 pokoi, 2 kondygnacje, piwnica, balkon) oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Działka o regularnym kształcie, częściowo ogrodzona, z mediami (m.in. woda, gaz, kanalizacja, internet, siła) przeznaczona jest w planie miejscowym pod zabudowę zagrodową i uprawy polowe, a cena wywołania w licytacji wynosi 343 182,67 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Sosnowcu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 72 m², położone w budynku z lat 80., składające się z 4 pokoi, z balkonem i piwnicą, na 4. piętrze w 7‑kondygnacyjnym bloku, z pełnymi mediami. Cena wywołania wynosi 334 500 zł, przy oszacowaniu 446 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 137 m² i 4 pokojach, położony w miejscowości Ługi Ujskie w województwie wielkopolskim, na niezagospodarowanej działce z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Budynek w technologii tradycyjnej z 2008 r. (brak informacji o oddaniu do użytkowania) posiada m.in. kuchnię, łazienkę, WC, taras i pomieszczenie gospodarcze, a cena wywołania w licytacji wynosi 396 000 zł.
Na sprzedaż w trybie postępowania upadłościowego oferowane jest prawo własności mieszkania w Bydgoszczy o nieujawnionym metrażu i układzie pomieszczeń. Lokal mieszkalny wyceniono na 310 000 zł, która to kwota stanowi cenę wywoławczą w przetargu syndyka.
Lokal mieszkalny położony w Bolesławcu, w centralnej części miasta, przeznaczony jest do sprzedaży w drodze III przetargu ustnego nieograniczonego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość stanowi mieszkanie w budynku wielorodzinnym, a udział w przetargu wymaga wcześniejszego wniesienia wadium.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni działki 759 m² i 6 pokojach, położony w miejscowości Bajerze w województwie kujawsko-pomorskim, zbudowany około 2010 roku, z aneksem kuchennym, piwnicą, tarasem i mediami (woda, prąd – siła). Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o kształcie zbliżonym do prostokąta z dojazdem asfaltową drogą gminną, a cena wywołania w licytacji wynosi 474 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Trzebini wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 264 m², z ok. 10 pokojami, kuchnią, łazienką i pomieszczeniami gospodarczymi, wybudowany około 2000 roku, z pełnym uzbrojeniem w media oraz wolnostojącym garażem na ogrodzonej działce ok. 0,10 ha. Cena wywołania wynosi 480 475,50 zł przy sumie oszacowania 640 634,00 zł, a nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej przez współwłasną drogę dojazdową.
Na przetargu ustnym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 70,88 m² (plus piwnica 3,37 m²) w budynku wielorodzinnym w Świdnicy, w dzielnicy Fabryczna, składający się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, położony na drugim piętrze. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną ma cenę wywoławczą 435 000 zł.
Przedmiotem konkursu ofert syndyka jest lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym w Bytomiu o powierzchni ok. 160 m², z udziałem w nieruchomości wspólnej. Nieruchomość wystawiona jest w trybie sprzedaży z wolnej ręki w postępowaniu upadłościowym, z ceną wywoławczą 418 400 zł.
Mieszkanie na przetargu ustnym w Kołobrzegu to lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym w mieście, przeznaczony do nabycia od gminy. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie IV przetargu ustnego nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 95,55 m² z dwiema piwnicami (łącznie 15,07 m²), położony na II piętrze kamienicy w Słupsku, w rejonie centrum, składający się z 4 pokoi, 2 kuchni, przedpokoju oraz 2 łazienek z wc. Nieruchomość sprzedawana jest wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywoławcza wynosi 327 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 64,31 m² (z piwnicą łącznie 73,11 m²), położone na 1. piętrze bloku z 1984 r. w Nowym Dworze Mazowieckim, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 430 748,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Chorzowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 202 m², położony na 4. piętrze kamienicy z 1913 roku, składający się z 8 pokoi oraz pomieszczeń sanitarnych i technicznych, o średnim standardzie wykończenia. Nieruchomość z centralnym ogrzewaniem gazowym i pełnymi mediami ma cenę wywołania 467 625 zł i wymaga przywrócenia układu zgodnego z zatwierdzonym projektem budowlanym.
Na licytacji komorniczej w Zgierzu oferowany jest udział 1/2 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 142 m² z 4 pokojami, wybudowanego w 2002 roku. Nieruchomość z tarasem, łazienką, kuchnią i mediami (kanalizacja, gaz, woda) wyceniono na 516 000 zł, a cena wywołania wynosi 344 000 zł.
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiony jest gminny lokal mieszkalny w Szczecinie, położony w centralnej części miasta, sprzedawany wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość można nabyć w drodze licytacji organizowanej przez miasto, po wcześniejszym wniesieniu wymaganego wadium.
Przedmiotem licytacji jest zespół lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni ok. 202 m², położonych na poddaszu kamienicy w Chorzowie, obejmujących 8 pokoi oraz pomieszczenia sanitarno‑techniczne (łazienka, pralnia) ze średnim standardem wykończenia i ogrzewaniem gazowym. Nieruchomość stanowi zorganizowaną całość, jest użytkowana i zamieszkała, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 467 625 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 168,55 m² z 6 pokojami, położony w Sułkowicach w woj. wielkopolskim, na działce ok. 1277 m², zabudowanej także budynkiem gospodarczo-garażowym. Nieruchomość w zabudowie kilkunastoletniej, z podstawowymi mediami i zagospodarowanym podwórzem, ma cenę wywołania 371 295,33 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest lokal mieszkalny położony w Chorzowie, w budynku wielorodzinnym, z urządzoną księgą wieczystą. Nieruchomość została oszacowana na 539 500 zł, a cena wywoławcza w licytacji wynosi 404 625 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności do lokalu mieszkalnego we Wrocławiu wraz z proporcjonalnym udziałem w gruncie. Cena wywołania wynosi 418 559,25 zł, a nieruchomość znajduje się w budynku mieszkalnym w zabudowie wielorodzinnej.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 150 m², położony w miejscowości Wysoka w gminie Łańcut, na działce ok. 9 arów, z czterema pokojami, balkonem, piwnicą oraz budynkami gospodarczymi i zagospodarowanym ogrodem. Nieruchomość z 1984 r. w zabudowie jednorodzinnej, uzbrojona w media (woda, kanalizacja, gaz, siła), wystawiona jest do elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 430 666,67 zł.