Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 100,8 m², położonym w Krakowie, w budynku z 2005 roku, na 2. piętrze, składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Cena wywołania udziału wynosi 447 274 zł, przy sumie oszacowania 670 911 zł, a w księdze wieczystej ujawniono zakaz zbywania i obciążania nieruchomości.
Na licytacji komorniczej wystawione jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m², położone w Ząbkach w województwie mazowieckim, w budynku z 2013 roku na 3. piętrze z 4. Lokal posiada kuchnię, łazienkę oraz dostęp do mediów (woda, kanalizacja, siła), a cena wywołania wynosi 382 653 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 113 m² w miejscowości Kotwasice (woj. wielkopolskie), położony na dwóch działkach – z budynkiem mieszkalnym, stawem rekreacyjnym i rozpoczętą budową na sąsiedniej parceli. Nieruchomość z 1988 r., w zabudowie jednorodzinnej, z 3 pokojami, balkonem, tarasem i mediami (prąd, woda, kanalizacja), ma cenę wywołania 323 670 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni ok. 71 m² w budynku czterolokalowym w Julianowie koło Piaseczna, z dostępem do mediów oraz pomieszczeniem gospodarczym i tarasem. Nieruchomość z 1999 r. znajduje się na ogrodzonej działce z boksami garażowymi, a cena wywołania wynosi 370 350 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m², położony w Morzewie (gmina Kaczory) na działce 0,16 ha, z 3 pokojami, łazienką, kuchnią, tarasem oraz wiatą garażową i wiatą na opał. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła) ma cenę wywołania 338 735,66 zł i obciążona jest prawem dożywotniego korzystania przez wskazane osoby.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
W przetargu nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny w Kołobrzegu, położony w budynku wielorodzinnym w rejonie ulicy Budowlanej. Udział w licytacji wymaga wpłaty wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, a mieszkanie można obejrzeć po wcześniejszym umówieniu z administracją spółdzielni.
Lokal mieszkalny o powierzchni 53,7 m² położony w dzielnicy Antoniuk w Białymstoku, na II piętrze budynku, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju oraz obejmuje udział w nieruchomości wspólnej. Nieruchomość jest przedmiotem drugiego przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą 359 700 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 104 m² w Obornikach Śląskich, położony w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie sprzedawane jest wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 411 866,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 56,8 m², położonego w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze, składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC. Cena wywołania wynosi 498 750 zł przy sumie oszacowania 665 000 zł.
Na sprzedaż w trybie konkursu ofert od syndyka lokal mieszkalny o powierzchni 61,34 m², położony na pierwszym piętrze budynku w Bielsku-Białej. Mieszkanie stanowiące odrębną nieruchomość (100% udziału) wyceniono na minimum 398 797,20 zł, przy czym wymagane wadium wynosi 39 879,72 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 51 m², położonego w Opolu, na wysokim piętrze bloku, składającego się z 3 pokoi, kuchni i łazienki. Lokal został oszacowany na 409 700 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 307 275 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 71,9 m² z balkonem, położony w Łodzi w budynku z 1993 r. Cena wywołania wynosi 408 000 zł, a mieszkanie obejmuje kuchnię, łazienkę, osobne WC i przedpokój, z prawem własności oraz udziałem w częściach wspólnych nieruchomości.
Przedmiotem sprzedaży w postępowaniu upadłościowym jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 53,60 m², położonego na II piętrze bloku w Rzeszowie, z przynależną piwnicą. Lokal wyceniony na 443 000 zł oferowany jest obecnie przez syndyka za cenę wywoławczą 332 000 zł.
Na przetarg przeznaczono lokal mieszkalny o powierzchni 75,90 m² w Czeladzi, położony na parterze kameralnego budynku, składający się z trzech pokoi, dwóch przedpokoi, kuchni, spiżarni oraz łazienki z WC, z przynależnymi dwoma piwnicami, strychem i garażem oraz możliwością korzystania z ogródka. Lokal jest pustostanem, w stanie funkcjonalnie poprawnym, a cena wywoławcza nieruchomości wynosi 320 000 zł.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,97 m² w Helu, położony na drugiej kondygnacji budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki, posiada piwnicę 1,88 m² oraz 16% udziału w nieruchomości wspólnej.
W przetargu oferowany jest gminny lokal mieszkalny w Rybniku, o powierzchni ok. 80,7 m², położony na trzecim piętrze budynku wielomieszkaniowego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, jest uzbrojone w media, lecz wymaga remontu.
Przedmiotem konkursu ofert syndyka jest lokal mieszkalny w Bytomiu o prawie własności, położony w budynku wielorodzinnym, stanowiący odrębną nieruchomość. Nieruchomość wystawiona jest do nabycia w trybie sprzedaży z wolnej ręki w postępowaniu upadłościowym, z ceną wywoławczą 309 000 zł, odpowiadającą 100% wartości oszacowania.
Lokal mieszkalny w Lubaniu, położony w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta, przeznaczony jest do sprzedaży w drodze trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego wraz z udziałem w gruncie. Cena wywoławcza wynosi 312 000 zł, a wymagane wadium to 30 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Gliwicach (dzielnica Sikornik) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 68,36 m² na parterze budynku wielorodzinnego, z 3 pokojami, kuchnią ze spiżarnią, łazienką z WC oraz przynależną piwnicą 15,70 m² (łącznie 84,06 m²). Mieszkanie z pełnym uzbrojeniem (wod.-kan., prąd, gaz, CO, domofon, kominek z rozprowadzeniem) ma cenę wywołania 306 933,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 73,10 m² w Piasecznie, położony w budynku z 2005 roku na kameralnym osiedlu z garażem podziemnym. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), przedpokoju, łazienki z wc oraz garderoby i znajduje się w budynku wyposażonym w pełne media, domofon oraz instalację TV i internetową.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 63 m², położone na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym, w ramach spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 371 625 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 330 750 zł, przy sumie oszacowania 441 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Krakowie, w dzielnicy Czyżyny, w budynku wielorodzinnym na dobrze zagospodarowanym osiedlu z parkingiem i zielenią. Okolica charakteryzuje się pełną infrastrukturą – w pobliżu znajdują się liczne sklepy, centrum handlowe, placówki oświatowe, obiekty sportowe, place zabaw oraz parki.
Przedmiotem II przetargu ustnego nieograniczonego jest wolny lokal mieszkalny w budynku wielolokalowym we Wrocławiu, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal oferowany jest w cenie wywoławczej 488 000 zł, a licytacja odbędzie się 17.06.2026 o godz. 10:00.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest gminny lokal mieszkalny w Szczecinie, położony w dzielnicy śródmiejskiej, wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość będzie sprzedawana w trybie przetargu organizowanego przez miasto, z obowiązkiem wniesienia wadium przed wyznaczonym terminem.