Wróć do listy

Hel, pomorskie

471 200 zł
10 478 zł/m2
Mieszkanie 44,97 m2 3 pokoje 1 piętro Przetarg Wadium do 13-07-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-32%
-32%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 471 200 zł
Miasto Hel
Powierzchnia 44,97 m2
Województwo pomorskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 80 000 zł
Numer oferty 513409X1202403881
Termin wpłaty wadium 13-07-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,97 m² w Helu, położony na drugiej kondygnacji budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki, posiada piwnicę 1,88 m² oraz 16% udziału w nieruchomości wspólnej.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny