Wróć do listy

Lubań, dolnośląskie

312 000 zł
3 653 zł/m2
Mieszkanie 85,40 m2 3 pokoje 3 piętro Przetarg Wadium do 02-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-36%
-36%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 312 000 zł
Miasto Lubań
Powierzchnia 85,40 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 30 000 zł
Numer oferty 512821X1201026785
Termin wpłaty wadium 02-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Lokal mieszkalny w Lubaniu, położony w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta, przeznaczony jest do sprzedaży w drodze trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego wraz z udziałem w gruncie. Cena wywoławcza wynosi 312 000 zł, a wymagane wadium to 30 000 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny