Przedmiotem postępowania jest nieruchomość zabudowana położona w miejscowości Tuplice, w gminie Tuplice, w powiecie żarskim (woj. lubuskie), o łącznej powierzchni ok. 13,65 ha. Kompleks składa się z kilku działek gruntu i stanowi teren inwestycyjny o dużej powierzchni, przeznaczony do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1,65 ha, położona w miejscowości Łazy w gminie Tuplice, w powiecie żarskim w województwie lubuskim. Nieruchomość stanowi teren inwestycyjny lub rolny, sprzedawany w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,3940 ha, zabudowana wolnostojącym, dwukondygnacyjnym domem mieszkalnym o pow. użytkowej ok. 231 m² (w tym garaż ok. 33 m²), położona w Chojnie. Nieruchomość stanowi zabudowaną działkę mieszkaniową i jest przedmiotem licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 60,57 m², położonego na parterze bloku z lat 80. w Łomży, składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Lokal jest w dobrym stanie technicznym, z w pełni wyposażoną kuchnią i łazienką oraz kompletnymi instalacjami, w budynku pięciokondygnacyjnym w technologii uprzemysłowionej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,39 m² w Oświęcimiu, na Osiedlu Chemików, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Cena wywołania wynosi 222 138 zł przy sumie oszacowania 296 184 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Lokal mieszkalny o powierzchni 48,61 m² położony jest na parterze budynku wielorodzinnego w Giżycku, w województwie warmińsko-mazurskim, i składa się z przedpokoju, kuchni, 2 pokoi oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą 3,80 m². Nieruchomość stanowiąca prawo własności jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 218 947,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,43 m² w Szamotułach, położony na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą i udziałem w częściach wspólnych. Cena wywołania wynosi 190 500 zł, a nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46 m² położony w Sławnie (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 27 525 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 63,8 m² (użytkowa ok. 56,9 m²), położone na parterze niskiego budynku w Strzegomiu, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz pomieszczeń przynależnych (piwnica, komórka, wc). Lokal po zmianie układu funkcjonalnego, z mediami miejskimi, ma cenę wywołania 234 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54,6 m² w Siemianowicach Śląskich, położone na 8. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku z lat 70. po termomodernizacji, z balkonem, piwnicą oraz pełnym uzbrojeniem w media miejskie. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 126 250 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 125 m² położony w Żółtnicy (woj. zachodniopomorskie) składa się z 8 pokoi, kuchni oraz pomieszczenia gospodarczego i obejmuje udział w częściach wspólnych budynku oraz gruntu. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 114 400 zł.
Przedmiotem licytacji jest przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 93 m², z 3 pokojami, balkonem i piwnicą, położone w kamienicy z ok. 1945 r. w rejonie Placu Grunwaldzkiego we Wrocławiu, na 2. piętrze 4‑kondygnacyjnego budynku. Nieruchomość z prawem własności, uzbrojona w media (m.in. woda, kanalizacja, internet), ma cenę wywołania 567 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 60 m² położony jest na parterze w dwukondygnacyjnym budynku z ok. 1910 r. w Morągu i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz pomieszczeń gospodarczych, z osobnym wejściem z zewnątrz. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 121 333,34 zł i udziałem w gruncie oraz częściach wspólnych budynku.
Na licytacji komorniczej w Krakowie (dzielnica Ruczaj) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 65,42 m², położony na parterze bloku z ok. 5 kondygnacjami, składający się z 3 pokoi z aneksem kuchennym, łazienką/WC, balkonem i tarasem, z pełnym uzbrojeniem w media. Cena wywołania wynosi 668 931 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej (grunt i części wspólne budynku).
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 71 m² (w tym piwnica i loggia), położony na 2. piętrze budynku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 247 500 zł, a jej suma oszacowania wynosi 330 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 102 m² w Grębowie (woj. podkarpackie), położony na działce zabudowanej także dwoma budynkami gospodarczymi. Nieruchomość z lat 70., składająca się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, aneksu kuchennego i pomieszczenia gospodarczego, uzbrojona jest w wodę, kanalizację i gaz, a cena wywołania wynosi 268 573,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 810 m² zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, położona w Mysłowicach (dzielnica Krasowy), z zagospodarowanym przydomowym zieleńcem. Nieruchomość ma charakter typowo mieszkaniowy, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 258 975 zł, przy czym w księdze wieczystej ujawniona jest dożywotnia, nieodpłatna służebność mieszkania na piętrze budynku.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 112 m² z 4 pokojami, wybudowany w 1978 r., położony w miejscowości Niebocko w gminie Dydnia (woj. podkarpackie), na dużej działce o powierzchni 3,31 ha z budynkiem gospodarczym. Nieruchomość z mediami (kanalizacja, gaz, woda) ma dostęp do drogi gminnej, a cena wywołania wynosi 277 875 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym o użytkowej ok. 82 m² we wsi Ostrowo w gminie Kruszwica (woj. kujawsko-pomorskie), z kuchnią, łazienką i WC, w stanie średnim, do częściowego remontu. Na działce znajduje się także budynek gospodarczy ok. 148 m², a cena wywołania wynosi 179 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 205,5 m², położonej w Szówsku na osiedlu domów jednorodzinnych w województwie podkarpackim. Budynek z lat 80. znajduje się na działce o powierzchni 614 m², a cena wywołania udziału wynosi 201 000 zł.
Udział 1/3 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 205,5 m², położonego w Szówsku na osiedlu domów jednorodzinnych, na działce ok. 614 m². Nieruchomość w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 201 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w prawie własności działki o pow. 0,0614 ha zabudowanej wolnostojącym, dwukondygnacyjnym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 205,5 m², położonej w Szówsku na osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość z 1986 r. wyceniono na 268 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 201 000 zł.
W przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,40 m², położony na 9. piętrze w wielorodzinnym budynku w dzielnicy Białołęka w Warszawie, z pełnym uzbrojeniem w sieci miejskie. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy z zabudową mieszkaniową i punktami usługowymi w sąsiedztwie.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 1100 m² zabudowana wolnostojącym, dwukondygnacyjnym domem jednorodzinnym z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 172 m², w tym garażem ok. 17 m². Nieruchomość położona jest w miejscowości z dostępem do sieci energetycznej i wodociągowej oraz posiada pośredni dojazd do drogi publicznej poprzez wewnętrzną drogę dojazdową.
Przedmiotem licytacji jest kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 0,62 ha, położony w Brzozowie (gmina Kijewo Królewskie, powiat chełmiński), zabudowany budynkiem mleczarni, garażem oraz budynkiem produkcyjnym. Nieruchomość składa się z dwóch działek i została wyceniona łącznie na *** zł.