Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Rybnik, Popielów

Dom 25-05-2026
374 540 zł
1 931 zł/m2
Nieruchomość

Rybnik, śląskie

Działka 25-05-2026
89 072 zł
81 zł/m2
Nieruchomość

Koszalin, zachodniopomorskie

Dom 08-06-2026
727 500 zł
5 268 zł/m2
Nieruchomość

Sandomierz, świętokrzyskie

Obiekt 09-06-2026
5 337 666 zł
5 337 666 zł/m2
Nieruchomość

Człuchów, pomorskie

Lokal użytkowy 07-06-2026
228 000 zł
1 440 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Obiekt 25-05-2026
5 053 916 zł
1 515 zł/m2
Nieruchomość

Mława, mazowieckie

Dom 20-05-2026
459 733 zł
459 733 zł/m2
Nieruchomość

Rosanów, łódzkie

Dom 08-06-2026
433 275 zł
433 275 zł/m2
Nieruchomość

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Mieszkanie Udział % 26-05-2026
78 111 zł
1 477 zł/m2
Nieruchomość

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie Udział % 25-05-2026
281 363 zł
5 696 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Lubawa, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 19-05-2026
188 250 zł
3 315 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Garaż 27-05-2026
46 350 zł
2 888 zł/m2
Nieruchomość

Witnica, lubuskie

Garaż Udział % 27-05-2026
6 733 zł
449 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, pomorskie

Garaż 19-05-2026
126 000 zł
2 373 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Radom, Nad Potokiem

Mieszkanie 18-05-2026
186 375 zł
5 307 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie 10-06-2026
624 750 zł
6 976 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 15-06-2026
169 500 zł
3 374 zł/m2
Nieruchomość

Dobropole, zachodniopomorskie

Mieszkanie 26-05-2026
120 000 zł
1 948 zł/m2
Nieruchomość

Iwierzyce, podkarpackie

Mieszkanie 21-10-2026
122 020 zł
1 994 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie 18-05-2026
223 333 zł
4 372 zł/m2
Nieruchomość

Lubsko, lubuskie

Mieszkanie Udział % 25-05-2026
54 333 zł
862 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 25-05-2026
210 000 zł
3 465 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Władysławowo, pomorskie

Mieszkanie 19-05-2026
437 400 zł
6 949 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Mława, mazowieckie

Mieszkanie 20-05-2026
202 500 zł
4 195 zł/m2
Nieruchomość
-67%

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie 26-05-2026
110 352 zł
2 982 zł/m2
Ustaw alert