Lokal mieszkalny o powierzchni 31,36 m² położony w Gdańsku, w budynku wielorodzinnym, znajduje się na trzecim piętrze i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz korytarza. Do lokalu przynależy komórka lokatorska oraz prawo wyłącznego korzystania z miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej, a nieruchomość jest przedmiotem licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest lokal mieszkalny położony w Chorzowie, w budynku wielorodzinnym, z urządzoną księgą wieczystą. Nieruchomość została oszacowana na 539 500 zł, a cena wywoławcza w licytacji wynosi 404 625 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,14 m² w Kruszwicy, położony na 2. piętrze budynku z lat 70., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, z dostępem do wody, gazu i kanalizacji. Cena wywołania wynosi 151 500 zł przy wartości oszacowania 202 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,84 m² (w tym ok. 35 m² części mieszkalnej) z piwnicą, położony w Janikowie w budynku z lat 50., w niskim bloku na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 113 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 75,7 m² w miejscowości Grodziec (woj. pomorskie), położony na parterze budynku z lat 50., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby, dwóch przedpokoi oraz piwnicy ok. 15 m². Nieruchomość stanowi pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 14 843,33 zł przy sumie oszacowania 22 265,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 54 m², położonego w Radomiu w zasobach spółdzielni mieszkaniowej na osiedlu Ustronie, na III piętrze bloku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, a cena wywołania w licytacji wynosi 245 775 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,50 m², położony w Częstochowie w budynku wielomieszkaniowym, na 3. piętrze, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 213 450 zł przy braku możliwości oceny standardu wykończenia z uwagi na ograniczony dostęp do lokalu.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do 2‑pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 43 m², położonego w Łodzi w wieżowcu na najwyższym, 10. piętrze, z balkonem, łazienką i piwnicą, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 270 000 zł przy sumie oszacowania 360 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 43 m² w Częstochowie, składające się z 2 pokoi, kuchni, WC, balkonu oraz piwnicy, położone na 3. piętrze w 11‑kondygnacyjnym budynku, z mediami (gaz, woda, kanalizacja, kablówka). Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania wynosi 190 875 zł przy sumie oszacowania 254 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 57,03 m² w miejscowości Koszwały w województwie pomorskim, składające się z 1 pokoju, kuchni i łazienki, w budynku z lat 70., z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, siła). Lokal stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 99 375 zł.
Dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,2 m², stanowiące segment budynku szeregowego z poddaszem użytkowym, położone jest w miejscowości Tralewo w gminie Nowy Staw (woj. pomorskie). Lokal z kuchnią, łazienką z WC oraz udziałem w nieruchomości wspólnej (m.in. budynki gospodarcze z boksami) jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 100 050 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 47 m², położony w miejscowości w gminie Tolkmicko (woj. warmińsko‑mazurskie), na parterze niskiego, przedwojennego budynku wielorodzinnego, z 2 pokojami, kuchnią, łazienką, WC i piwnicą. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, siła) wymaga nakładów remontowych, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 82 500 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 47,26 m², położonego w Policach, na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80., składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, loggii oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 116 666,67 zł przy sumie oszacowania 175 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 103,84 m², położony na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Mikołowie, w województwie śląskim. Mieszkanie składa się z czterech pokoi (w tym trzech przechodnich), kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 521 850 zł.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 52,5 m², położony na parterze niskiego, trzypiętrowego budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie z pełnym prawem własności, wyposażone w media (woda, kanalizacja, gaz), ma cenę wywołania 276 750 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest mieszkanie o powierzchni 36 m² położone w Starachowicach, na trzecim (ostatnim) piętrze budynku wielorodzinnego, składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal w prawie własności oferowany jest w trybie licytacji elektronicznej, z ceną wywołania 128 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 68,76 m², położony w Szczecinie, w kamienicy z ok. 1900 r., na 1. piętrze niskiego, 2‑kondygnacyjnego budynku, składający się z 3 pokoi. Cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 261 750 zł przy sumie oszacowania 349 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 24,7 m² położona na 4. piętrze bloku w centralnej części Piły, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki oraz korytarza. Lokal w prawie własności wystawiony jest na elektroniczną licytację komorniczą z ceną wywołania 99 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,3 m² we wsi Brzyczno (gmina Pełczyce, powiat choszczeński), położony na parterze budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz piwnicy. Nieruchomość stanowi prawo własności z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu, a cena wywołania wynosi 142 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45 m², położony w Obornikach w budynku pięciokondygnacyjnym, na 4. piętrze, składający się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz piwnicy. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 204 000 zł, przy sumie oszacowania 272 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności do lokalu mieszkalnego we Wrocławiu wraz z proporcjonalnym udziałem w gruncie. Cena wywołania wynosi 418 559,25 zł, a nieruchomość znajduje się w budynku mieszkalnym w zabudowie wielorodzinnej.
Lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni użytkowej ok. 21,5 m² z przynależnymi pomieszczeniami ok. 18,8 m² znajduje się w budynku wielorodzinnym w miejscowości Szklary (gmina Ząbkowice Śląskie, woj. dolnośląskie). Nieruchomość sprzedawana jest w drodze licytacji komorniczej, z ceną wywołania 21 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 61,30 m² położony jest w Gubinie, w budynku wielorodzinnym w województwie lubuskim, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 144 888,67 zł. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz spiżarni i jest przedmiotem licytacji komorniczej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 69,57 m², położony w Kaniowie (woj. śląskie), na najwyższej kondygnacji budynku mieszkalnego z dostępem do mediów (prąd, gaz, woda, kanalizacja – szambo). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju i spiżarni, a cena wywołania wynosi 158 144 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 37,06 m², położonym na 1. piętrze kamienicy z 1914 roku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, WC oraz piwnicy. Cena wywołania wynosi 57 750 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.