Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania 3‑pokojowego z osobną kuchnią, łazienką i WC, położonego na 1. piętrze ocieplonego, pięciokondygnacyjnego bloku z lat 70. Budynek jest w pełni uzbrojony w media (m.in. CO, gaz, ciepła woda, domofon), a lokal ma okna PCV i znajduje się w wielomieszkaniowym osiedlu w mieście.
Przedmiotem postępowania jest sprzedaż udziału 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 68,86 m², położonym w miejscowości Gać w powiecie grudziądzkim, w województwie kujawsko-pomorskim. Udział w lokalu wraz z przynależnościami i udziałem w gruncie oferowany jest w trybie naboru ofert z możliwością licytacji, z ceną wywoławczą 20 667 zł netto.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 64 m² (całkowita z piwnicą i balkonem 77,49 m²), położone w Rzeszowie w nowszym, sześciokondygnacyjnym budynku z 2016 roku. Lokal znajduje się na 1. piętrze, posiada kuchnię, łazienkę, osobne WC, balkon i piwnicę, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 472 875 zł.
Przedmiotem sprzedaży w postępowaniu upadłościowym jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 53,60 m², położonego na II piętrze bloku w Rzeszowie, z przynależną piwnicą. Lokal wyceniony na 443 000 zł oferowany jest obecnie przez syndyka za cenę wywoławczą 332 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Rzeszowie o powierzchni 53,4 m², położony na najwyższej kondygnacji 5‑piętrowego budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja, siła). Nieruchomość stanowiąca pełną własność ma cenę wywołania 282 666,67 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Przemyślu, położonego w budynku wielorodzinnym w rejonie ulicy Sikorskiego, zostało przeznaczone do zbycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość stanowi lokal mieszkalny w zasobach gminy miejskiej, dostępny dla osób fizycznych, prawnych oraz cudzoziemców na określonych prawem zasadach.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63,7 m², położone w Pilźnie, w budynku wielorodzinnym z lat 80., z przynależną piwnicą, balkonem oraz dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Lokal znajduje się na 1. piętrze, w rejonie blisko centrum miasta, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 240 689,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności mieszkania o powierzchni 73,20 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Rzeszowie, na parterze, składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i hallu, z przynależnym ogródkiem. Lokal wyceniono na 753 700 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 565 275 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 62,85 m², położonego w Stalowej Woli w budynku wielorodzinnym na pierwszym piętrze, składającego się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Cena wywołania udziału wynosi 60 587,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Przemyślu oferowany jest lokal mieszkalny na I piętrze w kamienicy, składający się z jednego pokoju z aneksem (po zmianie funkcji z kuchni), dodatkowego pokoju w amfiladzie oraz wspólnego przedpokoju i wc poza lokalem. Mieszkanie w stanie do odświeżenia, z parkietem drewnianym i oknami PCV, ma cenę wywołania 138 666,67 zł przy sumie oszacowania 208 000 zł.
Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 1/8 w lokalu mieszkalnym w budynku wielorodzinnym w Rzeszowie, z prawem do udziału w nieruchomości wspólnej. Nieruchomość wystawiona jest do nabycia w trybie konkursu ofert, a cena wywoławcza udziału wynosi 26 100,75 zł.
Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Rzeszowie o wartości oszacowania 223 600 zł. Cena wywoławcza udziału wynosi 111 800 zł, a warunkiem udziału w konkursie ofert jest m.in. wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do kawalerki o powierzchni 31,8 m², położonej na szóstym piętrze bloku w dzielnicy Baranówka w Rzeszowie. Lokal mieszkalny przeznaczony na cele mieszkaniowe ma cenę wywołania 279 750 zł.
Na przetargu syndyka oferowane jest mieszkanie własnościowe w Rzeszowie (dzielnica Przybyszówka), położone w budynku wielorodzinnym, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal jest aktualnie zamieszkały, a cena wywoławcza wynosi 255 429 zł, co stanowi 50% wartości oszacowania.
Dwukondygnacyjny lokal mieszkalny o powierzchni 94,22 m², z 4 pokojami, aneksem kuchennym, łazienką, WC, ogródkiem i miejscem postojowym, położony jest w Łańcucie w nowym budynku wielorodzinnym z 2017 roku. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 181 900 zł.
Przedmiotem przetargu jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Dębicy o wartości oszacowanej na 261 000 zł. Mieszkanie oferowane jest przez syndyka w trybie zbierania pisemnych ofert do określonego terminu, za cenę równą wartości oszacowania.
Mieszkanie o powierzchni ok. 51 m² położone na parterze budynku z lat 50. w Radymnie, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, w stanie technicznym średnim i o niskim standardzie wykończenia. Lokal z pełnym uzbrojeniem (prąd, woda, kanalizacja, gaz, ogrzewanie etażowe) stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 113 200 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 55,15 m² położony jest na parterze bloku w Jarosławiu, w budynku trzypiętrowym, i składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja). Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 262 725 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 45,4 m², położonego w Rzeszowie, w budynku z lat 70., na parterze, złożonego z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz piwnicy. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 242 775 zł.
Na elektronicznej licytacji komorniczej w Rzeszowie oferowane jest wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, kuchni, holu, łazienki i osobnego WC, położone na pierwszym piętrze budynku, z balkonami oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi. Lokal o atrakcyjnym standardzie wykończenia ma cenę wywołania 624 750 zł przy sumie oszacowania 833 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 61,2 m² w miejscowości Iwierzyce (woj. podkarpackie), położony na pierwszym piętrze budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, spiżarki oraz piwnicy, jest zamieszkałe, a cena wywołania wynosi 122 019,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do 2‑pokojowego mieszkania o standardzie do zamieszkania, położonego na 4. piętrze bloku z 1977 roku w Dębicy, z niewielkim balkonem. Lokal o funkcjonalnym układzie (2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC) ma cenę wywołania 160 500 zł.
Przedmiotem ustnego przetargu jest ustanowienie odrębnej własności mieszkania o powierzchni 34,80 m² w budynku wielorodzinnym w Stalowej Woli. Lokal wyceniono na cenę wywoławczą 135 400 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 13 600 zł.
Przedmiotem przetargu jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni 25,6 m², położonym na poddaszu budynku w Przemyślu, składającym się z kuchni, pokoju oraz dwóch pomieszczeń strychowych, bez sanitariatu. Mieszkanie wymaga generalnego remontu, posiada nieczynną instalację elektryczną i ogrzewanie piecowe, a z lokalem związane są udziały w nieruchomości wspólnej objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.