Przetargi mieszkania

Nieruchomość

Dęblin, lubelskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 23,73 m2
154 000 zł
6 490 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Hrubieszów, lubelskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 46,12 m2
150 000 zł
3 252 zł/m2
Nieruchomość
-7%

Opole Lubelskie, lubelskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 34,93 m2
173 113 zł
4 956 zł/m2
Nieruchomość

Konstantynów, lubelskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 74,30 m2
206 000 zł
2 773 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Włodawa, lubelskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 52,41 m2
196 500 zł
3 749 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-43%

Włodawa, lubelskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 35,10 m2
101 790 zł
2 900 zł/m2
Nieruchomość

Wożuczyn, lubelskie

Mieszkanie 03-09-2026
Pow.: 26,46 m2
4 800 zł
181 zł/m2
Nieruchomość

Wożuczyn, lubelskie

Mieszkanie 03-09-2026
Pow.: 26,46 m2
4 800 zł
181 zł/m2
Nieruchomość
-18%

Chełm, lubelskie

Mieszkanie 03-09-2026
Pow.: 51,50 m2
265 000 zł
5 146 zł/m2
Nieruchomość
-18%

Chełm, lubelskie

Mieszkanie 03-09-2026
Pow.: 51,50 m2
265 000 zł
5 146 zł/m2
Nieruchomość

Gołaszyn, lubelskie

Mieszkanie 04-09-2026
Pow.: 71,10 m2
219 000 zł
3 080 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Lublin, Majdanek

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,06 m2
266 200 zł
7 183 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Puławy, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,30 m2
244 000 zł
3 980 zł/m2
Nieruchomość
-2%
Zakończona

Puławy, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 40,99 m2
250 000 zł
6 099 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lublin, Rury Jezuickie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 48,17 m2
392 790 zł
8 154 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wożuczyn, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 74,32 m2
9 800 zł
132 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Hrubieszów, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,90 m2
135 000 zł
3 659 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Hrubieszów, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 46,54 m2
185 000 zł
3 975 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dęblin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 23,73 m2
160 000 zł
6 743 zł/m2
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Lublin, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 18,25 m2
140 000 zł
7 671 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Lublin, Majdanek

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,06 m2
266 200 zł
7 183 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Puławy, lubelskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 50,08 m2
240 684 zł
4 806 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Świdnik, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,76 m2
230 000 zł
6 091 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Świdnik, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 49,30 m2
296 000 zł
6 004 zł/m2
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Swidnik, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,37 m2
255 000 zł
7 011 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.