Wróć do listy

Puławy, lubelskie

240 684 zł
4 806 zł/m2
Mieszkanie 50,08 m2 2 pokoje 2 piętro Przetarg Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 240 684 zł
Miasto Puławy
Powierzchnia 50,08 m2
Województwo lubelskie
Ulica Kołłątaja 8
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 240 684 zł
Numer oferty 526540X1233156683
Termin wpłaty wadium 10-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Południe” w Puławach ogłasza przetarg pisemny na ustanowienie i sprzedaż prawa własności lokalu mieszkalnego Nr 16 położonego na II piętrze budynku przy ul. Kołłątaja 8 w Puławach składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, i przedpokoju o powierzchni użytkowej 50,08 m2 z własnością którego to lokalu związany jest udział wynoszący 56,83/2367,76 części własności działki gruntu nr 361/23 powierzchni 709 m2 położonej w Puławach przy ul. Kołłątaja 8 dla której Sąd Rejonowy w Puławach V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą oraz we współwłasności części wspólnych budynku i innych urządzeń, które nie służą do wyłącznego użytku właścicieli lokali. Cena minimalna wynosi : 240 684,00 zł (słownie: dwieście czterdzieści tysięcy sześćset osiemdziesiąt cztery złotych 00/100) Oferta powinna zawierać : 1. imię i nazwisko oferenta, dokładny adres i nr telefonu i ewentualnie adres mailowy; 2. oświadczenie o zapoznaniu się z warunkami przetargu i ich akceptacji; 3. proponowaną cenę nabycia prawa do lokalu mieszkalnego będącego przedmiotem przetargu. 4. Oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu związanym z ogłoszeniem i przeprowadzeniem przetargu i zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotycząca ochrony danych osobowych. ; ( Wzory oferty będą udostępnione w siedzibie Spółdzielni przy u. Sienkiewicza 7 i Administracji Spółdzielni przy ul. Mickiewicza 16 w Puławach oraz mogą być udostępnione za pośrednictwem poczty elektronicznej) Zasady złożenia oferty : Oferta powinna być sporządzona w formie pisemnej i doręczona do siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej „Południe” adres : ul. Sienkiewicza 7, 24-100 Puławy do dnia 10 sierpnia 2026 r. do godziny 9:45 ( liczy się data i godzina doręczenia oferty do Spółdzielni) z dopiskiem : „Przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Kołłątaja 8/16 w Puławach i nie otwierać przed godziną 10:00 w dniu 10 sierpnia 2026 r.” Otwarcie i wybór oferty nastąpi w dniu 10 sierpnia 2026 r. o godzinie 10:10 w siedzibie Spółdzielni przy ul. Sienkiewicza 7 w Puławach w sali konferencyjnej. Uczestnicy przetargu zostaną pisemnie poinformowani o jego wyniku. Przetarg może zostać odwołany i unieważniony bez podania przyczyny. Zawarcie umowy ustanowienia i sprzedaży prawa własności lokalu w formie aktu notarialnego i przekazanie lokalu nastąpi w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia przetargu po dokonaniu wpłaty zaoferowanej ceny. Koszty zawarcia umowy i podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC-2%) ponosi nabywca. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące przetargu, oraz regulamin przetargu można uzyskać w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Południe” w Puławach przy ul. Sienkiewicza 7, oraz w Administracji Spółdzielni w Puławach przy ul. Mickiewicza 16. Udostępnienie lokalu: lokal będący przedmiotem przetargu można obejrzeć od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Spółdzielni w obecności pracownika Spółdzielni, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z Administracją Osiedla (Tel. 81 886 38 28)

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.