Wróć do listy

Świdnik, lubelskie

230 000 zł
6 091 zł/m2
Mieszkanie 37,76 m2 2 pokoje 4 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-27%
Zakończona
-27%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 230 000 zł
Miasto Świdnik
Powierzchnia 37,76 m2
Województwo lubelskie
Ulica Niepodległości 36
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 23 000 zł
Numer oferty 526420X1232875643
Termin wpłaty wadium 12-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta Świdnik
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony

1. Na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 39 o powierzchni użytkowej 37,76 m2
, położonego na IV piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym o V kondygnacjach nadziemnych, całkowicie
podpiwniczonym, znajdującego się przy ul. Niepodległości 36 w Świdniku. Lokal mieszkalny jest
w stanie wymagającym generalnego remontu. Standard wykończenia – niski. Stolarka okienna
drewniana kwalifikująca się do wymiany. Stolarka drzwiowa drewniana. W skład lokalu
mieszkalnego wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój. Przedmiotowy lokal
mieszkalny usytuowany jest w obrębie 0001 - Miasto Świdnik na działce nr 1202/15
o powierzchni 750 m2 , dla której Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą
w Świdniku prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X

Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Świdnik, ul. Stanisława Wyspiańskiego
27 w Świdniku, w sali plenarnej nr 016 (na parterze), dnia 18.08.2026 r. o godz. 10.00.
1) Cena wywoławcza nieruchomości lokalowej wynosi 230.000,00 zł,
2) Wysokość wadium wynosi 10% ceny wywoławczej nieruchomości lokalowej,
3) Wadium w podanej wysokości winno być wniesione w formie pieniężnej przelewem na
rachunek bankowy Gminy Miejskiej Świdnik nr 02 1020 3176 0000 5202 0013 8495
w terminie do dnia 12.08.2025 r. Za dzień wniesienia wadium uważa się datę wpływu
pieniędzy na rachunek bankowy depozytów Gminy Miejskiej Świdnik.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.