Wróć do listy

Lublin, Majdanek

266 200 zł
7 183 zł/m2
Mieszkanie 37,06 m2 2 pokoje 7 piętro Przetarg Oferta zakończona
-29%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 266 200 zł
Miasto Lublin
Powierzchnia 37,06 m2
Województwo lubelskie
Ulica Dr. Męczenników Majdanka 53
Liczba pokoi 2
Piętro 7
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 26 620 zł
Numer oferty 526670X1233461143
Termin wpłaty wadium 13-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJARZ" w Lublinie, ul. Nadbystrzycka 11 /tel. 81 538 30 52/ ogłasza przetarg ustny nieograniczony dla osób fizycznych i prawnych na zawarcie umowy o ustanowienie i przeniesienie prawa odrębnej własności do lokalu mieszkalnego nr 58 przy ul. Dr. Męczenników Majdanka 53 w Lublinie.

Lokal składa się z 2. pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc, posiada 37,06 m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na VII piętrze. Do lokalu przynależna jest piwnica o pow. 2,70 m2.
Cena wywoławcza: 266 200 zł

Przetarg odbędzie się dnia 16.07.2026 r. o godz. 1000 w biurze Spółdzielni przy ul. Nadbystrzyckiej 11 w Lublinie.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wys. 10% ceny wywoławczej na konto Spółdzielni nr 61 1020 3176 0000 5602 0011 1047 do dnia 13.07.2026 r. (data zaksięgowania środków).

Przed dokonaniem wpłaty wadium osoby zainteresowane mają obowiązek zapoznania się z treścią Regulaminu przeprowadzenia przetargu oraz złożenia pisemnych oświadczeń dotyczących: wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, zapoznania się ze stanem technicznym przedmiotowego lokalu oraz zapoznania się z regulaminem przeprowadzania przetargu. Regulamin dostępny jest na stronie Spółdzielni: https://kolejarz.lublin.pl/. W celu złożenia oświadczeń należy zgłosić się biura Spółdzielni, ul. Nadbystrzycka 11, pokój nr 15.
Lokal można oglądać po uprzednim skontaktowaniu się z Administracją Osiedla „Bronowice III - Maki", Lublin ul. Wierzbowa 13, tel. 81 744 09 41 lub 81 744 04 09.
Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do odwołania lub unieważnienia przetargu bez podania przyczyn na każdym jego etapie, bez prawa dochodzenia jakichkolwiek roszczeń przez strony przetargu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.